Strona 1 z 1

Jak urządzić łazienkę?

: 09 sie 2020, 0:26
autor: koytek
Mm dylemat przed remontem łazienki, może ktoś z Was doradzi cokolwiek i rozwiąże moje dylematy. Zerknijcie na stronę salonu płytek ceramicznych Cerdesign https://cerdesign.pl/blog/category/3_inspiracje.html podobają mi się płytki imitujące beton, od kiedy pamiętam podobają mi się takie surowe wnętrza. Co o tym myślicie?

Re: Jak urządzić łazienkę?

: 21 sie 2020, 0:37
autor: Sprite88
No owszem, ładne są te płytki, ale ogólnie mam wrażenie, że po prostu jakoś tak już się w nie nie idzie. Nie wiem, skąd taki pomysł, ale tak mam. Raczej bym się po prostu zdecydowała na coś takiego jak płytki ceglane , czy to w salonie, sypialni, czy właśnie w łazience. Moim zdaniem tego rodzaju rozwiązania są bardziej nowoczesne.

Re: Jak urządzić łazienkę?

: 28 sie 2020, 19:36
autor: lasend
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://lekom.pl/

Re: Jak urządzić łazienkę?

: 15 paź 2020, 11:33
autor: imąnka
Mi udało się urządzić całą łazienkę w salonie Bokaro, na prawdę sklep jest dobrze zaopatrzony, dostałam dużo porad, do tego oczywiście projekt łazienki. Całość wyszła super.

Re: Jak urządzić łazienkę?

: 15 paź 2020, 11:58
autor: karolkowal
Zanim urządziliśmy z żoną łazienkę to przejrzeliśmy mnóstwo artykułów i for tematycznych. Postawiliśmy na nowoczesny wygląd, tak więc fajnie sprawdziła się np. umywalka nablatowa https://lazienka-rea.com.pl/umywalka-ko ... -50cm.html. Wybór dodatków i elementów aranżacji jest tak szeroki, że czasami trzeba poświęcić sporo czasu by uzyskać oczekiwane efekty

Re: Jak urządzić łazienkę?

: 29 gru 2020, 4:45
autor: Baśkaa
Jakie wnętrza lubisz? Ciepłe czy lepiej się czujesz w minimalistycznym wystroju? Jeśli jesteś zwolenniczką tych ostatnich aranżacji, to na pewno spodoba ci się cegła dekoracyjna na ścianę w łazience. Możesz ją dostać w sklepie internetowym Limestore http://limestore.pl/215-cegla-elewacyjna. Zajrzyj do nich. Mają także dekoracje z betonu architektonicznego oraz płytki imitujące beton - też się fajnie sprawdzą w łazience.

Re: Jak urządzić łazienkę?

: 16 cze 2021, 23:43
autor: fiolka99
Na pewno sprawdzona płytka elewacyjna jest rozwiązaniem bardzo cennym i wartościowym zarazem, które spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania zarazem. Zachęcam zatem do zerknięcia na stronę https://skb-strefa-kamienia.pl/plytki-elewacyjne/ gdzie trafisz na naprawdę wiele tego typu produktów, które będziesz mógł/mogła dopasować do siebie i swoich potrzeb, a także gustów.