Malowanie proszkowe

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kasper
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2023, 16:27

Malowanie proszkowe

Post autor: Kasper »

Czy możecie mi podpowiedzieć, jakie materiały najczęściej maluje się proszkowo? Z tego, co udało mi się do tej pory ustalić, do malowania proszkowego nadają się metale i niektóre tworzywa sztuczne. Czy są jakieś inne materiały, które można malować proszkowo? Z drugiej strony, chciałbym również wiedzieć, czego nie da się pomalować proszkowo. Wydaje mi się że na przykład drewno się do tego nie nadaje. Dobrze myślę?
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 82
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:47

Re: Malowanie proszkowe

Post autor: zorza »

Pamiętaj o tym, że najpierw trzeba daną powierzchnię zagruntować. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że farba będzie się dobrze trzymać. Od gruntowania do malowania musi upłynąć trochę czasu - poczytaj sobie artykuł na ten temat: https://prawydom.pl/po-jakim-czasie-od- ... a-malowac/ .
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 200
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:34

Re: Malowanie proszkowe

Post autor: kapka »

Profesjonalne usługi galwanizacji oferowane przez Grupa Elbit poprawiają nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność i trwałość metalowych elementów, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
ODPOWIEDZ