Strona 1 z 1

Odszkodowanie za wypadek

: 10 cze 2020, 17:05
autor: Brygida_91
Cześć. Jakiś czas temu miałam dość poważny wypadek na drodze. Kilka dni musiałam poleżeć w szpitalu, ale wróciłam już do pełni sił. Mimo wszystko potrzebuję pomocy specjalisty, który zapewni mi wsparcie prawne w kwestii uzyskania odszkodowania. Do kogo powinnam się zgłosić?

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 20 cze 2020, 1:57
autor: Błażena-95
Serdecznie polecam firmę rzeczoznawcaonline.pl. Jeśli chodzi o odszkodowanie majątkowe po wypadku komunikacyjnym, to oferują pełną obsługę prawną. Są niesamowicie profesjonalni i jestem pewna, że Ci pomogą :)

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 07 maja 2021, 10:25
autor: Śnieżka
Niezależnie od tego w jakim kraju, czy na jakim stanowisku pracujemy, każdy jest narażony na wypadek w pracy. W zależności od okoliczności zdarzenia może się okazać, że przysługuje nam prawo do ubiegania się o odszkodowanie. sprawa komplikuje się, gdy dochodzi do niego za granicą. Tu może pomóc https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... -co-robic/

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 16 cze 2021, 21:51
autor: rótkowski
O odszkodowanie należy walczyć, aczkolwiek nie na własną rękę. Najrozsądniej powierzyć te zadanie doświadczonemu fachowcowi, aby postępowanie mieć za sobą i czuć wsparcie. Dużej pomocy na tym polu udzielił mi https://adwokatkondorowski.pl/oferta/odszkodowania/ , dzięki któremu wspólnymi siłami rozpoczęliśmy walkę o należne odszkodowanie.

Re: Odszkodowanie za wypadek

: 02 lip 2021, 23:47
autor: Katarzyna78
Witam,co sądzicie o staraniu się o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym w UK? Zalezy mi na tym,by znalezc dobrą polską firmę. Co sądzicie o tym https://insito-odszkodowania.uk/ ? Chętnie dowiem się więcej na ten temat, ponieważ sprawa dotyczy mojego przyjaciela i jest dosc pilna.