wymiana blatu w kuchni

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Halszka_70
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2023, 11:51

wymiana blatu w kuchni

Post autor: Halszka_70 »

Cześć. Jestem obecnie w trakcie remontu kuchni i już wcześniej przed rozpoczęciem zdecydowałam, że na pewno będę chciała wymienić kuchenny blat, bo ma już swoje lata. Problem w tym, że nie znalazłam jeszcze zamiennika i chciałabym się dowiedzieć, czy wy możecie mi coś polecić. Co prawda przyglądałam się już ofertom i zainteresowały mnie blaty kuchenne HPL, ale chciałabym poznać opinie o nich.
uczynwroga

Re: wymiana blatu w kuchni

Post autor: uczynwroga »

Ja to Wam powiem, że lubię różnego rodzaju elementy i jak na razie to kolory ścian są dla mnie ważne. I pod tym względem kolor dulux niewinny róż jest po prostu dla mnie naprawdę kluczowy. Sprawdzam sobie niektóre sprawy i wiem, że z tym właśnie ubarwieniem ścian zrobię prawdziwą furorę.
Reniaa

Re: wymiana blatu w kuchni

Post autor: Reniaa »

Rowniez szukam dobrej jakosci blatow. Do nowoczesnego wnetrza. Cena nie ma znaczenia, liczy sie jakosc i wytrzymalosc. Zebysmy nie musielki po pol roku szukac czegos nowego..
Ewelona

Re: wymiana blatu w kuchni

Post autor: Ewelona »

Jak blat kuchenny https://kronosfera.pl/karta-inspiracji/ ... blaty,1368 do nowoczesnego wnętrza, to sprawdź Kronospan. Mają szeroką ofertę tego rodzaju produktów, tak naprawdę do każdej aranżacji. Ceny przystępne, jak na taką jakość. No i, co najważniejsze, blaty nie tylko ładne, ale przede wszystkim wytrzymałe.
ODPOWIEDZ