Smart Kid Belt

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
nowa200

Smart Kid Belt

Post autor: nowa200 »

Jeśli chodzi o mnie, to wydaje mi się, że pasy Smart Kid Belt są dobrą alternatywą, jeśli chodzi o foteliki bezpieczeństwa. Chronią dziecko i są przede wszystkim powiązane z nim blisko, dzięki czemu nie ma możliwości na brak zabezpieczenia podczas wypadku. A wy co myślicie?
Suchacka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Suchacka »

Mamy Smart Kid Belta od w sumie już 2latra prawie, mam pełne zaufanie do pasa, rewelacyjnie zastępuje podkłądkę dla starszego dziecka. Wystarczy poczytać jakie testy ma, jakie certyfikaty
rozmowna

Re: Smart Kid Belt

Post autor: rozmowna »

No z tymi testami to jest problem, bo okazuje się, że je dodatkowo fałszowano. Nie producenci SKB, a fotelików. Bali się, że wyjdą z rynku. Na dowód wklejam link do tego raportu: https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Może wam się przydać.
Mamiśka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Mamiśka »

Hmmm nie dziwię się wcale, że bali się konkurencji bo te pasy Smart Kid Belt naprawdę są fajne i praktyczne. Czasem się zastanawiam, czemu wcześniej ich nie wynaleziono jak moje dzieci były małe, bo dzieci moich dzieci uwielbiają je, zwłaszcza, gdy odbierać mam je z przedszkola i nie ma problemu z fotelikami itp.
Klaudiś

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Klaudiś »

To prawda te pasy to takie coś nowego, co daje wiele możliwości i wiele dzieci zadowolonych jest z nich. Czasem jak szukamy to znajdujemy coś konkretnego i fajnego. Warto szukać takich propozycji w dobrej cenie. U nas wygoda, bo każdy jeździ po dzieci , zależy kto pierwszy wraca z pracy, a więc ja mam foteliki a mąż ma te pasy i nie ma nigdy problemu, aby jechały niebezpiecznie.
Magduś

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Magduś »

Te pasy są całkiem fajnym rozwiązaniem. Zupełnie innym. Oczywiście to dla starszego dziecka. Nikt maluszka nie zapnie takim pasem. Chyba nawet się nie da. Smart Kid Belt używany w rozsądny sposób jest bezpieczny. Oczywiście najwięcej zależy od naszej kultury na drodze i stylowi jazdy.
marysienka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: marysienka »

Akurat Smart Kid belt jest super opcją, sam fakt, że bardzo dużą popularnością cieszy się a za granicą mówi sam za siebie i do tego są testy niezależnych instytucji ktore potwierdzają jego skuteczność
ODPOWIEDZ