Wyposażenie na siłownie

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Wyposażenie na siłownie

Post autor: kwiatuszek »

Potrzebuje namiary na jakiś dobry sprzęt , zeby wyposażyć siłownie. Z tego co sama czytałam to tutaj https://hammertech.com.pl/ , mają do zaoferowania bardzo fajne rzeczy. Ale moze ktos z was podpowie mi na co najlepiej jest zwrócić uwagę kompletując sprzęt na siłownie.
Awatar użytkownika
sabina
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:48

Re: Wyposażenie na siłownie

Post autor: sabina »

Zapewne po treningu klienci będą się chcieli odświeżyć, dlatego i łazienka powinna być dobrze wyposażona. Tak, żeby zadbać o najwyższy poziom higieny klientów. Dlatego na stronie https://www.blysk.pl/akcesoria-do-toalet-publicznych możesz przejrzeć sobie najkorzystniejsze oferty różnych artykułów sanitarnych oraz urządzeń.
Awatar użytkownika
babajaga
Posty: 59
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:46

Re: Wyposażenie na siłownie

Post autor: babajaga »

Podstawowym wyposażeniem czy do siłowni czy do innego obiektu sportowego powinno mieć systemy zarządzania dźwiękiem. Gdyż nawet na siłowni powinny być telebimy z jak najlepszym dźwiękiem czy też obrazem. W końcu my tego wymagamy aby były nowoczesne i posiadały to co najlepsze. Dlatego też chcąc być bardziej atrakcyjnym musimy zainwestować w najnowsze technologie

promienny wygląd
Awatar użytkownika
yennefer
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:41

Re: Wyposażenie na siłownie

Post autor: yennefer »

W każdym mieście siłowni niby jest mnóstwo, ale dopiero jak się przeprowadziłam do Lublina. Zaczęłam chodzić do City Fit i widzę sporą różnicę na plus. Wyposażenie jest profesjonalne i praktycznie ułożone, co pomaga przy układaniu treningu. Ponoć mają też najlepszy fitness lublin to przecież duże miasto, więc tym bardziej muszę wypróbować jak tak zachwalają. Zajęcia grupowe są w cenie karnetu, także nie muszę za nie dodatkowo płacić. Dostęp do klubu mam 24h na dobę.
Awatar użytkownika
Dedeo
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2020, 17:04

Re: Wyposażenie na siłownie

Post autor: Dedeo »

Zakup sprzętu na siłownie to jest dobre sto tysięcy złotych
Awatar użytkownika
Śliwa
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2020, 16:26

Re: Wyposażenie na siłownie

Post autor: Śliwa »

Ja przez korone, a moze dzięki niej zrobiłem sobie siłkę w domu i fajnie to wygląda. Kiedyś jeździłem na siłownię, teraz mogę pocwiczyć w domu, to dużo wygodniejsze ;)
ODPOWIEDZ