Wygodny rower

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Dargomira1995
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 13:00

Wygodny rower

Post autor: Dargomira1995 »

Hej wam. Wreszcie robi się cieplej i pora rozpocząć sezon rowerowy, ale ja na razie muszę zainwestować w nowy sprzęt. Interesują mnie głównie rowery miejskie, bo zazwyczaj nie wybieram się na dłuższe wyprawy poza miasto. Jakie rodzaje wy wybieracie? Może wolicie nieco bardziej ekstremalne przejażdżki?
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Wygodny rower

Post autor: boyce233 »

Wygodny na pewno jest motorower, więc warto wśród ogłoszeń na pokato poszukać właśnie ich. Jakiś czas temu też tutaj kupiłam sobie motorower. Wcześniej był użyty zaledwie kilka razy, a właścicielka sprzedała go za bezcen. Polecam rozglądać się właśnie za takimi ofertami.
Miłosz88

Re: Wygodny rower

Post autor: Miłosz88 »

Polecam zajrzeć na rowery Trek. Sam mam taki od kilku lat i jest to najwygodniejszy rower, na jakim kiedykolwiek jeździłem. Dodatkowo jest lekki, dlatego bez problemu mogę go wnieść po schodach, a mieszkam na czwartym piętrze w kamienicy bez windy, dlatego zależało mi na poręcznym i lekkim modelu.
Kaśka25

Re: Wygodny rower

Post autor: Kaśka25 »

Jeśli poszukujesz roweru który będzie wygodny i solidny to zobacz sobie taki https://www.erowery.pl/rower-le-grand-l ... model-2021 Ja osobiście użytkuję od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Nie dość że szybko dostępny to jeszcze można go wziąć na raty jeśli brak środków.
Cęzary37

Re: Wygodny rower

Post autor: Cęzary37 »

Cześć poszukuję dwóch rowerów dla Siebie i żony. opiszę preferencje co do jednośladów , tak więc żonie podobają się tylko i wyłącznie rowery miejskie , Ja nataomiast gustuje w rowerach górski np. może być przygotowany pod jeżdżenie w zawodach MTB . Cena wiadomo zawsze do dogadania ale myślę że chciałbym za oba zapłacić razem maksymalnie 7000 złotych, macie coś ciekawego do polecenia? :)
____________________
hotele gorzów
mórarz

Re: Wygodny rower

Post autor: mórarz »

Bardzo wygodny jest rowerek, którego używam za sprawą https://www.sawera-bike.pl/promocje . Całkowicie sprostało to moim wymogom a do tego pozwoliło poprawić nieco kondycję. Wiele radości za super cenę, czyli wszystko co najlepsze. Polecam rozejrzeć się za tym tematem!

internet na karte plus
ODPOWIEDZ