Trening EMS w bodyfit20.pl

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Polmira1976
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 1:37

Trening EMS w bodyfit20.pl

Post autor: Polmira1976 »

Hej, jest tu ktoś, kto chodzi na trening EMS do studia bodyfit20.pl? Co sądzicie o tym klubie fitness? Jakie macie zdanie na temat samego treningu? Długo trzeba czekać na efekty?
Awatar użytkownika
Norma81
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 21:21

Re: Trening EMS w bodyfit20.pl

Post autor: Norma81 »

Ja ze swojej strony mogę bardzo polecić studio BodyFit20, bo pracują tam niesamowicie motywujący trenerzy. Jeśli chodzi o trening EMS, to dla mnie rewelacyjna alternatywa dla długich godzin na siłowni. Efekty można zauważyć naprawdę szybko, a u mnie dodatkowo zniknął ból pleców :)
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Trening EMS w bodyfit20.pl

Post autor: listu »

Jeśli chodzi natomiast o Warszawę to tutaj https://www.bodybar.com.pl/ najlepszy trening EMS znajdziesz pod okiem trenera. W dodatku jest to taki w zasadzie kompleks skierowany dla osób dbających o urodę, gdyż dostępne są tu także zabiegi kosmetyczne, makijaż, depilacje itd.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Trening EMS w bodyfit20.pl

Post autor: mczay »

Nie znam tego serwisu.
___
torba wodoszczelna
dią

Re: Trening EMS w bodyfit20.pl

Post autor: dią »

Wydaje mi się, że trener personalny wiele może zmienić w Twoim życiu. Tym bardziej taki, który jest zaangażowany w to, co z Tobą robi. Polecam wam wszystkim sprawdzić ofertę z tego linka http://wytworniasylwetki.pl/ gdzie znajdziecie tego typu trenera bez problemów.
gąwka09

Re: Trening EMS w bodyfit20.pl

Post autor: gąwka09 »

Ja trenowałam w Fitbodybox we Wrocławiu i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce ;) Sama poszłam, bo moje plecy nie dawały mi spać po nocach... ale treningi ems dały radę, plecy nie bolą, a dzięki super trenerowi mam "efekt uboczny" - wymodelowała mi się sylwetka, więc tym bardziej jestem zadowolona :D
ODPOWIEDZ