Stosowanie kalendarzy

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
romera
Posty: 91
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:26

Stosowanie kalendarzy

Post autor: romera »

Zadawałam sobie pytanie czy stosowanie kalendarzy jest jeszcze opłacalne .Wydaje mi się, że nadal jest to opłacalne o ile znajdziesz dobrą ofertę na drukowanie takich kalendarzy. Interesował mnie już jakiś czas temu ten temat i spodobała mi się Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ , minimalna ilość kalendarzy do zamówienia to 10 a koszty nie sa duże. Po za tym jakość druku jest ładna. Co wy o tym sądzicie?

bacopa monnieri effects
Awatar użytkownika
wallecik1
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 0:26

Re: Stosowanie kalendarzy

Post autor: wallecik1 »

A nie znalazłeś niczego w internecie w tym zakresie? Mi się wydaje, że mnóstwo jest takich rzeczy. Jak coś znajdę to dam znać.
Ja się tu chyba powieszę - pomyślał. Nie wpadło mu do głowy, że wobec braku ciążenia nawet takie wyjście nie jest możliwe.
Awatar użytkownika
karolkowal
Posty: 77
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:30

Re: Stosowanie kalendarzy

Post autor: karolkowal »

W ogóle teraz pewne mody wracają i dużo firm korzysta z ofert drukarni profesjonalnych na firmowe wydruki. Takie rozwiązania można spotkać w Copyshop.
ODPOWIEDZ