Modelowanie sylwetki

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Grazie

Modelowanie sylwetki

Post autor: Grazie »

Oczywiście, że sport jest bardzo ważny. Dieta też nie jest bez znaczenia. Jednak powiem szczerze, że w moim przypadku zabiegi na modelowanie sylwetki przyniosły najlepsze efekty, w połączeniu z tymi pierwszymi. W końcu jestem zadowolona ze swojej sylwetki.
handeż

Re: Modelowanie sylwetki

Post autor: handeż »

Dlatego ja teraz oprócz treningów sprawdzam opinie np. https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/vitalbox o cateringu dietetycznym w mojej okolicy. Nie mam czasu na robienie dla siebie pełnowartościowych posiłków, a jak wiadomo dietę trzeba trzymać dlatego jest to dla mnie jedyne rozwiązanie. Korzystacie z diety pudełkowej? Jeżeli tak to jakie restauracje polecacie?
grześ

Re: Modelowanie sylwetki

Post autor: grześ »

Moim zdaniem nic tak nie modeluje sylwetki jak sport. Każdy z nas jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednią dyscyplinę. Dla mnie taką okazał się boks. To właśnie on daje mi wiele radości i satysfakcji. Co prawda nie trenuję jakoś mega długo a już widzę zmiany w swoim wyglądzie. W ostatnim czasie szukałem odpowiednich butów bokserskich i dokładnie takie, o jakie mi chodziło znalazłem na stronie https://boxfit.pl/9-buty-bokserskie .
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Modelowanie sylwetki

Post autor: yerba »

Od ponad roku chodzę na treningi boksu, przez co moja sylwetka wygląda naprawdę dobrze. Staram się trenować na siłowni przynajmniej 3 razy w tygodniu, a gdy nie mam czasu to po prostu trenuję w domu. Ostatnio zamówiłam sobie gruszkę bokserską ze strony sklepu https://muscleforge.pl/gruszka-boksersk ... -niebieska bo jest to moja ulubiona forma treningu - jestem naprawdę zadowolona z jakości tego sprzętu, bo jest w naprawdę niskiej cenie!
Awatar użytkownika
handris
Posty: 162
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:44

Re: Modelowanie sylwetki

Post autor: handris »

Wydaje mi się, że dzisiaj jest dużo możliwości na modelowanie sylwetki, ale mimo wszystko ja zostaje przy tradycyjnych sposobach czyli po prostu skupiam się na zdrowym odżywianiu i treningach. Czasem jakieś suplementy biorę np. https://muscleclinic.pl/pl/bialka/26-16 ... smak-wafel czyli izolat białka serwatki wysokiej jakości od Muscle Clinic i moja sylwetka z tygodnia na tydzień staje się coraz lepsza :)
ODPOWIEDZ