Masaż relaksacyjny

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
bogumila88
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2021, 12:38

Masaż relaksacyjny

Post autor: bogumila88 »

Chciałabym kupić dla mamy w prezencie gwiazdkowym bon podarunkowy na masaż relaksacyjny na przykład gorącymi kamieniami. Wiem, że w naszej okolicy można taki masaż wykonać w Wyspie Piękna (chodzi o Kutno). Co myślicie o takim prezencie pod choinką? Cieszylibyście się z takiego? Nie mam innego pomysłu na prezent :)
wariss

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: wariss »

Tajski masaż głowy bydgoszcz to świetny sposób na ucieczkę od rzeczywistości i odnalezienie wewnętrznego spokoju. Działa poprzez wywieranie nacisku na określone części ciała, co zwiększa krążenie krwi i limfy oraz przywraca równowagę energetyczną. Masaż koncentruje się na strefach, które są połączone z narządami wewnętrznymi, zapewniając relaks i komfort. Ciesz się uczuciem endorfin, które pochodzą z masażu głowy. Bardzo polecam
January

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: January »

Dostałem niedawno od znajomych masaż erotyczny w prezencie. Takie usługi oferuje np. Desert Rose w Warszawie. To był chyba jeden z najfajniejszych prezentów, jakie dostałem. Pracujące tam panie masażystki są doświadczone i profesjonalne. Dotykiem są w stanie zapewnić niezapomniane doznania. Gorąco polecam każdemu! :D
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 143
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:34

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: kapka »

Jeżeli potrzebujesz ukojenia na poziomie emocjonalnym i psychicznym, dokucza Ci stres i nie radzisz sobie z codziennymi napięciami to masaż misami tybetańskimi jest dla ciebie! Polecam zajrzeć na strone https://goscinieczagaje.pl/mentalne-spa ... i-gongiem/ gdzie znajdziesz więcej informacji.
Makaryy

Re: Masaż relaksacyjny

Post autor: Makaryy »

Spróbuj masażu tantrycznego, a gwarantuję Ci, że nie pójdziesz już na żaden inny ;) Tylko wybierz miejsce, w którym naprawdę robią to dobrze. Ze swojej strony mogę polecić np. Desert Rose w Warszawie. Świetny salon, w którym znają się na rzeczy. Duży plus można dać też za atmosferę i całkiem niewygórowane ceny.
ODPOWIEDZ