Ból stopy

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
starwit_72
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2021, 11:36

Ból stopy

Post autor: starwit_72 »

Jak radzicie sobie z kontuzjami podczas uprawiania sportu? Ja chyba zająłem się tym za późno i sporo kontuzji mnie ostatnio łapie, największa z nich dokucza mi już od jakiegoś czasu, a mianowicie chodzi o ból stopy. Nie mam pojęcia czym może być to spowodowane. Ale zauważyłam, że pojawiają mi się pęknięcia na pięcie, pomimo tego, że staram się stopy nawilżać.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Ból stopy

Post autor: ramsaybolton »

Jeśli szukasz specjalisty w dziedzinie rehabilitacji, CM Gamma w Warszawie, na ul. Broniewskiego 3, może być miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Warto sprawdzić ich fachową pomoc i dostęp do profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Czy ktoś z was korzystał może z rehabilitacji w tej placówce?
emerson

Re: Ból stopy

Post autor: emerson »

Zastanawialiście się kiedyś, jakie obciążenia i naciski wystawiane są na wasze stopy podczas codziennych aktywności? Ostatnio widziałam, ze tego typu badania są dostępne między innymi u https://fizjoforum.pl/oferta/badanie-komputerowe-stop/ Dzięki precyzyjnym pomiarom i analizie komputerowej można dowiedzieć się, jakie obszary moich stóp są najbardziej obciążone, co może być kluczowe dla poprawy komfortu chodzenia i eliminacji ewentualnych dolegliwości.
ODPOWIEDZ