Zabawa na sali

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
Raszyda_99
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 17:18

Zabawa na sali

Post autor: Raszyda_99 »

Witajcie. Chciałabym zorganizować zabawę z okazji swojej rocznicy ślubu na sali. Wydaje mi się, że imprezy okolicznościowe Łódź można organizować w wielu miejscach, bo propozycji lokalizacji absolutnie nie brakuje. Czy wy mielibyście mi co polecić? Na jakie miejsce powinnam zwrócić uwagę?
Anuśka45

Re: Zabawa na sali

Post autor: Anuśka45 »

Jeśli szukacie sali weselnej to z pewnością macie już przygotowaną listę gości weselnych - bo przecież od tego należy rozpocząć przygotowania. Mając listę gości będziecie wiedzieli jak dużą salę musicie znaleźć .Wśród najczęstszych wyborów nowożeńców są sale usytuowane poza miastem - tam may swobodę na której tak bardzo nam zależy. Zresztą zajrzyjcie do tego bloga - o tematyce weselnej. Informacje tam zawarte pomogą wam podjąć tą jakże ważną decyzję w życiu.
Jadwiśna

Re: Zabawa na sali

Post autor: Jadwiśna »

Na dobrą imprezę ma wpływ nie tylko miejsce, w którym całość się odbywa, ale też jakość obsługi i - oczywiście - jedzenie. Ja mogę polecić firmę Pieprz i Wanilia, która mieści się w Białymstoku i która zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych: https://bistropieprziwanilia.pl/organizowanie-imprez Organizowali komunię naszej córki i wszystko przebiegło bardzo sprawnie, obsługa restauracji wysłuchała naszych pomysłów i dostosowała do nich menu podane w dniu imprezy. Dzięki temu naszym gościom wszystko bardzo smakowało i wyszli z komunii naprawdę zadowoleni.
ODPOWIEDZ