Nasze magiczne Encanto (2021) - Cały Film Online

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
hivotot206

Nasze magiczne Encanto (2021) - Cały Film Online

Post autor: hivotot206 »

Znalezienie czegoś, co podczas wakacji może oglądać cała rodzina, to odwieczne wyzwanie. To tak samo część tradycji, jak indyk w Święto Dziękczynienia i niedługo potem kolędy w radiu. W tym okresie świątecznym Disney serwuje ciepły, przyjazny rodzinie film zatytułowany „Encanto”, kolumbijską opowieść o realizmie magicznym o rodzinie, która otrzymała specjalne moce po przeżyciu tragedii. Teraz, kilka pokoleń później, mieszkają razem w magicznym domu, a każdy z członków rozwija swój własny talent, na przykład umiejętność kontrolowania pogody, zmieniania się w innych ludzi i rozmawiania ze zwierzętami. Ich casita (dom) odpowiada na prośby rodziny i odpowiada na ich nastroje. Każda sypialnia jest magicznie dostosowana do krewnego i jego magicznego daru. Wszyscy oprócz jednego, Mirabel (Stephanie Beatriz).

Mirabel powiedziano, że ma dar, ale nie jest to oczywiste. Nie ma dla niej specjalnego miejsca w domu ani żadnych oznak, że jest inna niż reszta rodziny. Siedzi na krześle w kącie, a jej musująca babcia (María Canals-Barrera) jest gotowa rzucić się z parasolem i spróbować poprawić jej „stan”. Prezenty rodziny nie są jedynie iluzją magii, są prawdziwe, a Mirabel marzy, by kilka miesięcy wcześniej nie mogła urodzić się normalnie. Ale po wypowiedzeniu tego życzenia zdaje sobie sprawę, że jeśli urodziłeś się inny, w pewnym momencie musisz zmierzyć się z rzeczywistością i zaczyna odkrywać swoje magiczne dziedzictwo. Rozwija talent do latania, zaczyna mówić po hiszpańsku bez akcentu i dokonuje pierwszego cudu: lata.

Rodzina jest w trakcie specjalnej uroczystości, kiedy Mirabel ulega wypadkowi. Śpieszą się do szpitala, gdzie Mirabel dowiaduje się, że jest w ciąży. Partnerami Mirabel w kilku z tych magicznych aktów są jej przyjaciółka Lila (Astrid Berges-Frisbey) i jej matka, Maria Elena (Maria Eugenia Gil). Związek Lili i Marii Eleny jest przepełniony napięciem.

Link: https://upvod.pl/filmy/nasze-magiczne-encanto/