Wróżka Online? Znacie do polecenia strony?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Anita32

Wróżka Online? Znacie do polecenia strony?

Post autor: Anita32 »

Dzień dobry,

nazywam się Anita, mam ostatnio sporo problemów i poczułam się w swoim życiu mocno zagubiona. Miałam podobny stan, kiedy wyprowadziłam się wiele lat temu na studia. W tamtym czasie pomogła mi bardzo wróżka Bielsko-Biała, nakierowała drogę mojego życia i doradziła jak odnaleźć siebie. Pomogło mi to i nadal jestem wdzięczna tej osobie, niestety już ta Pani nie prowadzi chyba swoich usług i nie mogę znaleźć do niej kontaktu :x .

Aktualnie mieszkam w Holandii i tutaj odpada pomoc z uwagi na barierę językową, znalazłem stronę strefatarota.pl i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług na telefon. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z usługami wróżek na telefon? Działa to, czy raczej to pic na wodę. Będę bardzo wdzięczna za wyrażenie swoich opinii na ten temat.
ładniee

Re: Wróżka Online? Znacie do polecenia strony?

Post autor: ładniee »

Jestem ciekawa, jak to widzicie, bo ja się nigdy tym nie interesowałam i jakoś specjalnie nie mam w tym porozumienia. Dodatkowo podpowiem Wam, że dla mnie liczby anielskie, takie jak 999 są kompletną abstrakcją. Nawet nie wiem, jak zabrać się za ich interpretowanie, a to jest czymś ogólnie niedostępnym dla każdego nieuduchowionego.
ODPOWIEDZ