tania apteka

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
nętka

tania apteka

Post autor: nętka »

Jeśli macie w otoczeniu osoby po sześćdziesiątce to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, teraz wszystkie leki są 20% tańsze jeśli się kupuje w godzinach 8:00-12:00, moi rodzice już kilka razy z tej opcji korzystali i wiem, ze są zadowoleni,dla nich to spora oszczędność
Żaneta

Re: tania apteka

Post autor: Żaneta »

nętka pisze: ↑01 kwie 2021, 15:28 Jeśli macie w otoczeniu osoby po sześćdziesiątce to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, teraz wszystkie leki są 20% tańsze jeśli się kupuje w godzinach 8:00-12:00, moi rodzice już kilka razy z tej opcji korzystali i wiem, ze są zadowoleni,dla nich to spora oszczędność
W każdym dozie obowiązuje ta promocja zniżkowa dla seniorów? Kurczę, koniecznie muszę o tym powiedzieć babci.
Suleń

Re: tania apteka

Post autor: Suleń »

Jeśli chodzi jednocześnie o wygodne zakupy online w aptece to tutaj mogę śmiało mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini w której będziecie mogli znaleźć to co potrzebne do zadbania o swoje zdrowie, ale też piękny wygląd jeśli chodzi o kosmetyki. Dlatego warto zajrzeć na https://www.aptekagemini.pl/colon-c-200-g-0065523 gdzie znajdziecie co potrzebne licząc na dobre ceny, szeroki wybór i terminowość dostaw, więc jak do tej pory nigdy się na nich nie zawiodłem.
Zoś

Re: tania apteka

Post autor: Zoś »

Żaneta pisze: ↑01 kwie 2021, 21:21
nętka pisze: ↑01 kwie 2021, 15:28 Jeśli macie w otoczeniu osoby po sześćdziesiątce to możecie im powiedzieć o promocji w DOZ, teraz wszystkie leki są 20% tańsze jeśli się kupuje w godzinach 8:00-12:00, moi rodzice już kilka razy z tej opcji korzystali i wiem, ze są zadowoleni,dla nich to spora oszczędność
W każdym dozie obowiązuje ta promocja zniżkowa dla seniorów? Kurczę, koniecznie muszę o tym powiedzieć babci.
W każdym, moi rodzice też korzystają, oboje już się łapią na te 60+
o0oLECHo0ó

Re: tania apteka

Post autor: o0oLECHo0ó »

Szczerze mówiąc to teraz bardzo popularne są apteki internetowe. Ogólnie wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie i zdecydowanie warto z tego korzystać. Znam kilka osób, które rzeczywiście z tego korzystają i są bardzo zadowolone. Ceny są podobno dużo niższe niż normalnie.
ODPOWIEDZ