Sprzątanie magazynów na Śląsku

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Sprzątanie magazynów na Śląsku

Post autor: mczay »

Jaka firma podejmie się sprzątania magazynów na Śląsku? Nie tylko biura mamy ale i magazyny. Chcemy by jedna firma to ogarniała. Możecie kogoś polecić?
kafar
Posty: 176
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Sprzątanie magazynów na Śląsku

Post autor: kafar »

Tak najlepiej jak jedna firma sprzątająca zajmuje się porządkami w firmie. Też swego czasu u nas kto inny sprzątał na produkcji i w biurach. Było z tym zamieszania a i nie taki sam poziom usług firmy reprezentowały. Ale ta lepsza nie chciała się podjąć sprzątania magazynów. Bo do tego potrzebny jest inny sprzęt przecież. Jak szukasz na Śląsku to szczerze polecam http://daress.pl . Firma z Zabrza, pracują też w Katowicach, Rybniku, Gliwicach. Mają duże doświadczenie i podejmują się także trudnych zleceń. Sprzątają hale produkcyjne, magazyny, biura, można im także zlecić mycie okien na wysokościach. Wykonują je metodą alpinistyczną. W zespole nie ma przypadkowych osób. Wszyscy z doświadczeniem.

sducr
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Sprzątanie magazynów na Śląsku

Post autor: Eliza »

A czy kojarzycie może taką firmę https://dlamagazynu.pl/ z Sochaczewa? Jak widać, oferuje ona również profesjonalne usługi czyszczenia magazynów (i nie tylko). Ich oferta obejmuje czyszczenie nie tylko posadzki, ale również regałów wysokiego składowania, ścian wewnętrznych magazynu, konstrukcji nośnych, wykładzin przemysłowych itp. Polecam ;)
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Sprzątanie magazynów na Śląsku

Post autor: baranek »

Z pewnością jeśli chodzi o same sprzątanie takich powierzchni to jest to dość ważna kwestia. Ja zauważyłem, że niedawno u mnie przed firmą znalazły się fajne wycieraczki systemowe https://www.alumatex.pl/produkty/wycieraczki-systemowe/ i jak zauważam to faktycznie w środku jest o wiele czyściej.
ODPOWIEDZ