Smart Kid Belt

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
małż0322

Smart Kid Belt

Post autor: małż0322 »

Bardzo mnie ciekawi, czy macie w swoich samochodach takie pasy Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 ? Bo słyszałam, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku gdy dziecko nie chce siedzieć w foteliku bądź po prostu nie mamy już siły na wieczny bark miejsca z tyłu samochodu. W naszym przypadku wygrało to drugie, gdyż przy trójce dzieciaków tego miejsca praktycznie nie było. A tak dzięki tym pasom mamy i miejsce i spokój
baśka32121

Re: Smart Kid Belt

Post autor: baśka32121 »

Jak najbardziej jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Stosowane u mojego dziecka, które chodzi o 3 klasy podstawówki. Podkładka nie bardzo. Z początku oczywiście byłem sceptyczny do tego, ale dzięki filmikom zdecydowałem sie na te pasy.
uśa3211

Re: Smart Kid Belt

Post autor: uśa3211 »

No powiem Wam, że razem z dzieckiem jesteśmy bardzo zadowoleni ze Smart Kid Belt, wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Dziecko nie lata po całej kanapie tylnej podczas zakrętów jak na podkładce (nie pełny fotelik). Naprawde jestem zadowolona
dERWIŃb

Re: Smart Kid Belt

Post autor: dERWIŃb »

Widzę, że znowu wraca temat tych beznadziejnych pasów. Przecież nie od dziś wiadomo, że one kompletnie nie spełniają swojej funkcji i nie można tego używać.

___
tefal tw7681
Norbiś

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Norbiś »

dERWIŃb pisze: ↑12 paź 2020, 11:39 Widzę, że znowu wraca temat tych beznadziejnych pasów. Przecież nie od dziś wiadomo, że one kompletnie nie spełniają swojej funkcji i nie można tego używać.
I tu się mylisz. Na stronie producenta http://smartkidbelt.com/ masz wszelkie możliwe homologacje. A jak jest homologacja to możesz używać. Takie jest prawo w uni eurropejskiej. Do tego w testach wypada całkiem dobrze, więc spełnia swoje zadanie w wystarczającym zakresie. Wystarczy poszukać rzetelnych testów, niezależnych. A nie takich ustawionych jakich kilka jest niestety na rynku. Testy zlecane z tezą że dany produkt ma przegrać.
dGUSTAWSĘNb

Re: Smart Kid Belt

Post autor: dGUSTAWSĘNb »

Akurat te pasy do mnie nie przemawiają.
MoNtAlÓwSkI

Re: Smart Kid Belt

Post autor: MoNtAlÓwSkI »

Ja pierwszy raz o czymś takim słyszę.
Awatar użytkownika
krasiczka
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:15

Re: Smart Kid Belt

Post autor: krasiczka »

pasy znane sa od dawna, maja swoich zwolennikow ale tez przeciwnikkow. mysle ze przeciwnicy to ci ktorzy poprostu niewiele o nich wiedza. sam uzywam i sobie chwale. wiele osob ocenia je za zle ale to sa ataki sprzedawcow fotelikow ktorym kasa ucieka sprzed nosa, chore podejscie
kaśka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: kaśka »

małż0322 pisze: ↑11 paź 2020, 15:51 Bardzo mnie ciekawi, czy macie w swoich samochodach takie pasy Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 ? Bo słyszałam, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku gdy dziecko nie chce siedzieć w foteliku bądź po prostu nie mamy już siły na wieczny bark miejsca z tyłu samochodu. W naszym przypadku wygrało to drugie, gdyż przy trójce dzieciaków tego miejsca praktycznie nie było. A tak dzięki tym pasom mamy i miejsce i spokój
My mamy te pasy i uwazam, ze jest okej :) najwazniejsze jest bezpieczenstow dziecka
kaska

Re: Smart Kid Belt

Post autor: kaska »

kaśka pisze: ↑23 wrz 2021, 16:28
małż0322 pisze: ↑11 paź 2020, 15:51 Bardzo mnie ciekawi, czy macie w swoich samochodach takie pasy Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 ? Bo słyszałam, że jest to bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku gdy dziecko nie chce siedzieć w foteliku bądź po prostu nie mamy już siły na wieczny bark miejsca z tyłu samochodu. W naszym przypadku wygrało to drugie, gdyż przy trójce dzieciaków tego miejsca praktycznie nie było. A tak dzięki tym pasom mamy i miejsce i spokój
My mamy te pasy i uwazam, ze jest okej :) najwazniejsze jest bezpieczenstow dziecka
Ja tez je zamowilam, najpierw oczywiscie poczytalam o nich w necie, obejrzalam testy, wszystko jest dostepne na stronie producenta
karolajna

Re: Smart Kid Belt

Post autor: karolajna »

Moim zdaniem to jedno z ciekawszych a na pewno wygodniejszych rozwiązań :) osobicie polem, szczególnie że cena jest bardzo przystępna! i wygodnie się stosuje bo to chwila moment taki montaż
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 47
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: Smart Kid Belt

Post autor: yenefer »

To prawda ale takie rozwiązanie nadaje się tylko dla starszych dzieci. Rodzice maluchów muszą jednak podróżować samochodem z fotelikiem do przewozu dzieci . Nie ma z tym jednak problemu nawet kiedy korzystają z usług wypożyczalni bo można teraz bez problemu poprosić o takie wyposażenie samochodu
ODPOWIEDZ