Sklep internetowy, a raty.

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Baśia

Sklep internetowy, a raty.

Post autor: Baśia »

Teraz możecie wprowadzić dla swoich klientów, płatność ratalną iRaty oraz leasing iLeasing. Więcej na ten temat, przeczytacie pod tym adresem https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036. Koniecznie się z nim zapoznajcie.
Rola

Re: Sklep internetowy, a raty.

Post autor: Rola »

Jeśli chodzi o płatności to ja korzystam z Twisto i polecam bardzo. To system odroczonych płatności, ale można również skorzystać z rozłożenia kwoty do zapłaty na raty 0%.
Żeby korzystać nie trzeba się rejestrować, chociaż po rejestracji ma się lepsze warunki korzystania. Na spłatę kwoty nawet do 45 dni.
Rejestracja jest prosta i szybka, korzystanie również proste.
Widzę, że coraz więcej sklepów ma taką opcję płatności u siebie więc korzystam często zarówno przy zakupach stacjonarnych jak i interentowych. Jest to bardzo wygodne
goli

Re: Sklep internetowy, a raty.

Post autor: goli »

Niestety, niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego, że jeśli nie mogą czegoś spłacić, to nie wystarczy sprzeciw od nakazu zapłaty wzór . Musi być podstawa. A nie po to się komuś coś kredytuje, żeby ten nie spłacał... Takie mam zdanie, ale ciekawi mnie, jak Wy to rozważacie. Dajcie znać, bo po prostu mi na tym ogromnie zależy, by mieć jasność waszego zdania.
ODPOWIEDZ