seks

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Kaśka

seks

Post autor: Kaśka »

Znacie może jakieś poradniki lub strony, blogi gdzie poczytam o sprawach związanych z seksem? Jeśli tak to możecie mi polecić?
Małgorzata

Re: seks

Post autor: Małgorzata »

Znam stronę http://seksoholia.pl/ tutaj możesz zajrzeć i zapoznać się z artykułami na temat który właśnie Cię interesuje.
Kaśka

Re: seks

Post autor: Kaśka »

Poczytam tam na temat gadżetów erotycznych lub o produktach erotycznych lub jakiś suplementach? Będzie coś na ten temat?
Małgorzta

Re: seks

Post autor: Małgorzta »

Najnowszy wpis na tym blogu dotyczy porad właśnie na temat gadżetów erotycznych. Opisują produkty które naprawdę warto mieć w swojej sypialni.
Kaśka

Re: seks

Post autor: Kaśka »

Dzięki za poradę, już widzę że tutaj na stronie poruszają wiele ważnych tematów związanych z seksualnością człowieka. Super dzięki jeszcze raz.
maryś

Re: seks

Post autor: maryś »

Nigdy nie wiemy wszystkiego i zawsze jest wiele rzeczy, których jeszcze możemy się nauczyć. Ja na przykład polecam Wam sprawdzić sobie stronę https://www.strefanamietnosci.pl/co-to-jest-pegging/ na której dowiecie się czym jest pegging. Do tego można znaleźć sobie jeszcze wiele innych i ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 47
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: seks

Post autor: yenefer »

maryś pisze: ↑19 gru 2020, 11:00 Nigdy nie wiemy wszystkiego i zawsze jest wiele rzeczy, których jeszcze możemy się nauczyć.
To prawda ale powiem Ci że nic tak nie poprawia jakości seksu jak pewne zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą, odkąd stosuję tabletki vines nie myślę już podczas seksu czy zajdę czy nie a to dużo daje bo można się nim cieszyć na sto procent
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: seks

Post autor: chylka »

a uzywacie w trakcie seksu lubrykantow? ja ostatnio mialam troche problemow z wydzielaniem sluzu i lekarz mi polecil zel nawilzajacy feminum. naprawde mega spoko, jest bezzapachowy, nie plami, dziala skutecznie i mega ulatwia stosunek nawet przy braku sluzu w pochwie :)
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: seks

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. http://erazdrowia.pl/najczestsze-przycz ... -w-zwiazku
karoluś0900

Re: seks

Post autor: karoluś0900 »

A co powiecie na gadżety erotyczne? Myślę, że będziecie zadowoleni, jeśli spróbujecie czegoś nowego. Koniecznie wejdźcie sobie na stronę Erotino.pl, aby poznać jakieś ciekawe produkty i kupić coś dla siebie. Ceny nie są wysokie, a skorzystać możecie z gadżetów, kosmetyków, różnych olejów oraz bielizny.
Błażej

Re: seks

Post autor: Błażej »

yenefer pisze: ↑02 mar 2021, 8:56
maryś pisze: ↑19 gru 2020, 11:00 Nigdy nie wiemy wszystkiego i zawsze jest wiele rzeczy, których jeszcze możemy się nauczyć.
To prawda ale powiem Ci że nic tak nie poprawia jakości seksu jak pewne zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą, odkąd stosuję tabletki vines nie myślę już podczas seksu czy zajdę czy nie a to dużo daje bo można się nim cieszyć na sto procent
W razie zajścia w niechcianą ciążę, można udać się do Czech, tam bez problemu do 12 tygodnia każda kobieta może przerwać ciążę, zaraz za granica jest Klinika Stonava, tam można zgłosić się po pomoc.
Władka

Re: seks

Post autor: Władka »

Według mnie najważniejsza sprawą w sexie jest spontaniczność, ja od kiedy stosuję belare, pigułki antykoncepcyjne, to wiem, że nie musze się martwić o to ,że zajdę w ciąze. Mogę się kochać gdzie chcę i kiedy chcę, więc to jest dla mnie najbardziej ważne. Wcześniej gdy stosowaliśmy prezerwatywę wszystko było jakoś tak w stresie. a teraz jest super.
Luśka.a

Re: seks

Post autor: Luśka.a »

Dokładnie, skuteczne zabezpieczenie to w seksie podstawa. Tak, żeby można było skupiać się na przyjemności, a nie stresować się ewentualną wpadką. Też od kilku miesięcy stosuję antykoncepcję. W tym roku pojawiły się w Polsce dwuskładnikowe tabletki Drovelis. Mają taki skład, że działają wybiórczo, a nie na cały organizm. Chodzi o estetrol, to bezpieczny hormon dla organizmu, nie powoduje ryzyka zakrzepicy. Mogę powiedzieć, że mam bezpieczną i skuteczną antykoncepcję, a dzięki niej jeszcze lepszy seks, bo bez stresu.
ODPOWIEDZ