restauracje przyjazne dzieciom

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Damianxxx
Posty: 73
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:16

restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: Damianxxx »

Cześć, Mam takie trochę nietypowe pytanie, a mianowicie Jakie restauracje wybieracie jak idziecie do niej ze swoimi pociechami?, zwracacie np. uwagę na menu dziecięce, kącik zabaw etc?Słyszałam, że na wakacje rusza przewodnik Restauracje Przyjazne Dzieciom. Jakie restauracje z Waszej strony mogłyby być zaproszone do tej akcji? Chodzi mi o miasto ŁÓdź ;)
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 253
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:08

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: aktywna »

Jeśli chcesz żeby restauracja była przyjazna dzieciom to musisz stworzyć im odpowiedni plac zabaw z klimatem. Ciężko trafić w gusta dzieci ale dużo daje odpowiednie oświetlenie. Macie jakieś ciekawe rozwiązania które można zastosować?

przychodnia wieliczka ul.szpunara 20
Awatar użytkownika
wizyta
Posty: 138
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:29

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: wizyta »

Jak zastosujesz takie słupy oświetleniowe https://www.alumast.eu/produkty/smartpo ... rt-design/ to uzyskasz świetny wygląd i możliwość aranżacji bo można stosować własne wzornictwo co daje pole do popisu. Przykładowo słupy które wyglądają jak pnie drzew lub są pokryte kolorowymi wzorami.
Awatar użytkownika
tuptus
Posty: 70
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:18

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: tuptus »

Wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach każda restauracja jest albo stara się być przyjazna dzieciom. W końcu coraz częściej całymi rodzinami wychodzimy na obiad do jakieś restauracji. My na przykład ostatnio byliśmy w restauracji Garo Sushi w Warszawie. I mimo iż podają tam dania kuchni japońskiej to nasze dzieciaki nie mogły się najeść przesmacznej zupy japońskiej,a my oczywiście jedliśmy wyśmienite sushi. Jest to miejsce do którego wrócimy zapewne nie raz gdyż warto poznawać smaki z różnych stron świata.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: Katarzyna78 »

Witam,jaka restauracje w Gdansku polecacie na uroczystosc rodzinna? Zalezy mi na obiedzie rodzinnym z powodu mojego powrotu zza granicy. W Internecie wiele osób poleca tę restauracje https://www.restauracjanadpotokiem.pl/i ... 21,pl.html Co o tym myslicie?
Awatar użytkownika
babajaga
Posty: 59
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:46

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: babajaga »

Jeśli chodzi o restauracje przyjazne dzieciom to uważam, że przede wszystkim przy takiej restauracji powinien znajdować się jakiś dobry plac zabaw. W każdym razie my z chcemy w taki lepszy plac zainwestować. Zależy nam na tym, aby przychodzili do nas także całe rodziny z dziećmi dlatego też taki plac zabaw chcemy zrobić. Szukając w necie takiego placu trafiliśmy na ofertę tej firmy https://woodlit.pl/ która to ma właśnie takie place zabaw i poza tym nawet dysponują taką specjalną nawierzchnią pod takie place zabaw.
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 107
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:24

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: bolo »

Little Barrel to restauracja przyjazna dzieciom, a znajdziecie nas na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 19 lok 2/5 w Warszawie. Dla dzieci oferujemy kopytka na maśle z cukrem i wanilią, aromatyczny sos bolognese, czy pierś z kurczaka w otoczeniu frytek. Dla dużych karta jest bardziej zróżnicowana, oraz znajdzie się coś z alkoholi. Serdecznie zapraszamy.
Awatar użytkownika
BartekMoszte
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2020, 14:47

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: BartekMoszte »

Wydaje mi się, że zdecydowana restauracji taka jest :)
Prawdaż

Re: restauracje przyjazne dzieciom

Post autor: Prawdaż »

W mojej rodzinie już dawno ustalono, że spotkania rodzinne organizuję ja. Zaskarbiłam sobie ten przywilej organizując spotkanie w restauracji Orbita http://www.restauracjaorbita.pl, która zgodnie została przez nas okrzyknięta najlepszą restauracją na takie imprezy. Atmosfera jest przytulna, a zjeść można kuchnię polską w najlepszym możliwym wydaniu. Dzieciaki są tam bardzo mile widziane i nikt nie robi z tego problemu.
ODPOWIEDZ