Pośrednictwo w sprzedaży domu

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zaida98
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020, 1:43

Pośrednictwo w sprzedaży domu

Post autor: zaida98 »

Korzystaliście kiedykolwiek z pomocy pośrednika, kiedy mieliście zamiar sprzedać dom lub mieszkanie? Ja myślę, że powinnam się na to zdecydować, bo raczej nie poradzę sobie sama ze wszystkimi formalnościami. Może słyszał ktoś z was o agencji Do-Expert? Sądzicie, że powinnam się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
Andrzeja1995
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 2:36

Re: Pośrednictwo w sprzedaży domu

Post autor: Andrzeja1995 »

Faktycznie formalności nierzadko sprawiają najwięcej kłopotów, dlatego warto poprosić o pomoc sprawdzonego pośrednika. Moim zdaniem Do-Expert sprawdzi się idealnie. Tamtejsi agencji mają wiedzę i doświadczenie, a branża nieruchomości jest im bardzo dobrze znana.
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Pośrednictwo w sprzedaży domu

Post autor: kafar »

Zastanawiałam się nawet czy nie zgłosić się do pośrednika gdy chciałam sprzedać mieszkanie. Jak zaczęłam jednak przeglądać ogłoszenia to okazało się, że mieszkania o podobnym metrażu i w tej lokalizacji bardzo długo nie znikają z internetu. Dlatego zdecydowałam się na skup nieruchomości Warszawa i dzięki temu szybko uzyskałam pieniądze ze sprzedaży i to w oczekiwanej wysokości.
ODPOWIEDZ