nadawanie paczek przez internet

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

nadawanie paczek przez internet

Post autor: listu »

Nadajecie czasami przesyłki przez internet? Czy jest trudno? Bo przyznam że nigdy tego nie robiłam, a chciałabym zacząć bo to sporo oszczędność czasu
Awatar użytkownika
Xytruj
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 22:19

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: Xytruj »

to bardzo ułatwia pracę.
-
Projektowanie i zakładanie ogrodów Trawarica
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: zukker »

Też uważam że wysyłka paczek internetowo bardzo ułatwia życie. Co do cen to chyba cennik paczkomaty inpost jest najlepszy. Co prawda trzeba wyjść i tę paczkę włożyć do paczkomatu, ale całe nadanie możesz przeprowadzić za pośrednictwem brokera i online
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: malaga »

Tak, muszę przyznać, że wysyłka internetowa jest mega wygodna :) I też z tego co mi wiadomo to nadana paczka kurierem DHL jest najlepszą propozycją z tego względu że ten kurier jest mega szybki
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: fanaberia33 »

listu pisze: ↑20 wrz 2020, 21:15 Nadajecie czasami przesyłki przez internet? Czy jest trudno? Bo przyznam że nigdy tego nie robiłam, a chciałabym zacząć bo to sporo oszczędność czasu
Oczywiście, że tak. To wcale nie jest trudne. Są odpowiednie formularze, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces. Moja rada - szukaj takich usług u brokera kurierskiego. Od siebie mogę zaproponować kurjerzy.pl. Mają bardzo proste formularze - szybko wypełnisz i wyślesz wybranym przez siebie kurierem.
łomża

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: łomża »

Teraz to w zasadzie wszystko można nadawać przez internet, nawet palety kurierem można nadawać przez https://donati24.pl/ . To ogromne ułatwienie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, bo proces realizacji zamówienia jest uproszczony do minimum
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: nadawanie paczek przez internet

Post autor: kafar »

Nadawanie paczek przez internet stało się teraz bardzo modne i przede wszystkim jest to bezpieczny sposób. Nie ma obaw, że kurier paczki nie odbierze na przykład. Na tych platformach współpracują z najlepszymi przewoźnikami. A jak zamawiać? W sieci można porady znaleźć. Na ten wpis odsyłam jak nie wiecie jak nadać paczkę za granicę i ją ubezpieczyć. Jeśli wysyłamy cenne rzeczy to jest to ważne wtedy. Zawsze spokojniej się czeka na wiadomość o tym, że paczka dotarła.
ODPOWIEDZ