Monitoring domu

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Monitoring domu

Post autor: mczay »

Czy macie kamery do monitoringu w domu?
Awatar użytkownika
greece1
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 12:46

Re: Monitoring domu

Post autor: greece1 »

Jeżeli chodzi o kamery do monitoringu domu to na prawdę ciekawą ofertą ma moim zdaniem https://www.imoulife.com/pl/products/?type=Cameras. Nowoczesne kamery z mnóstwem funkcji. Mamy od nich model Ranger PRO i jesteśmy zachwyceni. Widzimy psiaki, kiedy nie ma nas w domu. Możemy do nich mówić. Super sprawa!
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Monitoring domu

Post autor: Eliza »

A skroo już o monitoringu mowa, to czy stosujecie taki monitoring w Waszych autach? Z tego, co widziałam na stronie https://smartcams.pl/, to takie kamery samochodowe wcale dużo nie kosztują. Jak sądzicie, warto sobie kupić taki sprzęt?
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: Monitoring domu

Post autor: malaga »

W aucie nie mam, w domu też nie mam monitoringu ale poważnie zastanawiam się nad instalacją. Przeglądam sobie małe ciche kamery , bo wiadomo że taki sprzęt nie może być wielki i widoczny. Moim zdaniem to bardzo dobra ochrona przed potencjalnymi złodziejami i warto mieć taki sprzęt na wyposażeniu
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:09

Re: Monitoring domu

Post autor: pukla123 »

moim zdaniem warto zastanowić się na ich ofertą https://jdmonitoring.pl Maja profesjonalny sprżet, a dzięki dostępowi do internetu można podglądnąć co się dzieje w biurze, czy w domu. To świetna sprawa i kontrola nad naszym bezpieczeństwem. A teraz jeszcze dodatkowo darmowa wycena!
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Monitoring domu

Post autor: Lecter »

Polecam jak najbardziej taki monitoring, bo może się w domu jak najbardziej przydać. Sam długo zastanawiałem się nad montażem takiego monitoringu i cieszę się, że się zdecydowałem. Dobrej jakości kamery będziecie mogli kupić na https://dvspolska.pl/produkty/monitorin ... wy,2,22634. ;)
KFartonięwski

Re: Monitoring domu

Post autor: KFartonięwski »

Ja jakoś nie odczuwam potrzeby montowania sobie monitoringu do mojego domu. Mieszkam w bezpiecznym mieście i jeszcze bardziej bezpiecznej dzielnicy. Nie ma potrzeby dodatkowej ochrony.

___
https://www.noclegowo.pl/mapa/zywiec/
Awatar użytkownika
sukienka
Posty: 42
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:01

Re: Monitoring domu

Post autor: sukienka »

Moim zdaniem warto rzucić okiem na instalacje alarmowe Anluks Szczecin: http://anluks.pl/instalacje-alarmowe . Firma ta specjalizuje się w montażu alarmów, monitoringu czy domofonów. Na pewno wycenią Wam taką instalację.
ODPOWIEDZ