Mieszkanie nad morzem

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
miranda73
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 3:13

Mieszkanie nad morzem

Post autor: miranda73 »

Cześć. Od dawna marzyłam o mieszkaniu nad morzem i jestem obecnie w trakcie poszukiwań. Mimo wszystko trudno jest mi znaleźć atrakcyjną ofertę, więc poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy pośrednika. Znacie biuro nieruchomości Ankam? Polecacie?
Awatar użytkownika
gwidona1960
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 19:41

Re: Mieszkanie nad morzem

Post autor: gwidona1960 »

Zakup mieszkania wydawał mi się olbrzymim wyzwaniem, ale z pomocą agentów z Ankam cała transakcja przeszła o wiele szybciej i sprawniej. Znają się na swoim fachu, jak mało kto, a w ofercie mają nie tylko mieszkania czy domy, ale i lokale użytkowe nad morzem. Polecam!
Awatar użytkownika
yenefer
Posty: 47
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:17

Re: Mieszkanie nad morzem

Post autor: yenefer »

Dla mnie nie było to wyzwaniem, a mam za sobą zakup mieszkania inwestycyjnego na osiedlu Modern Tower w Trójmieście, myślę że to dobry pomysł i zdecydowanie lepszy niż trzymanie pieniędzy na lokacie
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Mieszkanie nad morzem

Post autor: ignata »

Ja bym wybrała Jasień bo tu trochę taniej, a komunikacja jest całkiem niezła, a są bardzo fajne osiedla także tutaj, na przykład gdańskie tarasy, to będzie ciekawe osiedle z fajnymi udogodnieniami dla mieszkańców, będzie tam między innymi strefa fitness na dachu
albertunięk

Re: Mieszkanie nad morzem

Post autor: albertunięk »

Mnie się marzy mieszkanie nad morzem, ale wiadomo że pewne rzeczy cały czas pozostają w strefie marzeń. Nic się raczej na to nie poradzi. Takie życie.

___
https://obiektywnefinanse.pl/2020/01/wybieramy-ubezpieczenie-narciarskie-na-wyjazd-zagraniczny/
ODPOWIEDZ