marketing internetowy

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Brakuje mi pomysłów na to jak rozreklamować swoje usługi... dopiero co prawda zaczynam, ale chciałabym już mieć lepsze wyniki, bo póki co to ledwo ledwo i jak tak dalej pójdzie to niestety będę musiała zamknąć biznes :( Może coś doradzicie? Czekam na wasze podpowiedzi :)
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: marketing internetowy

Post autor: łódka »

Dziś to konieczna sprawa, bo konkurencja coraz liczniejsza i trzeba coraz skuteczniej zabiegać o uwagę klientów. Tu ludzie od http://agencjawomm.pl/ pomagają mi w tym poprzez umiejętnie prowadzoną szeptankę. Mają w tym duże doświadczenie, co widzę po coraz większej świadomości istnienia mojej marki, wśród nowych klientów.
Awatar użytkownika
zukker
Posty: 130
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:39

Re: marketing internetowy

Post autor: zukker »

Rzeczywiście konkurencja jest duża, zwłaszcza w sieci. Dlatego by być widocznym warto skupić się na pozycjonowaniu zwłaszcza jeśli mówimy w kontekście sklepów internetowych. Polecam zapoznać się z artykułem o pozycjonowaniu https://managerplus.pl/pozycjonowanie-s ... wych-91806
jód

Re: marketing internetowy

Post autor: jód »

Dlatego właśnie, iż konkurencja jest spora, warto być o krok do przodu z marketingowymi zagadnieniami. Ostatnio udało mi się pojąć, czym jest service design, dzięki tej stronie internetowej: https://digitalmarketing.pl/co-to-jest-service-design/ . Udało mi się tam znaleźć mnóstwo świetnych informacji zupełnie za darmo.
Musiał

Re: marketing internetowy

Post autor: Musiał »

Tak to prawda marketing internetowy bardzo prężenie się rozwija i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest wiedzieć co nieco na ten temat. Całkiem niedawno ja również miałem okazję zapoznać się z ciekawym wpisem https://adnext.pl/baza-wiedzy/influencer-marketing/ gdzie dokładnie wyjaśniono czym jest influencer marketing.
Agnieszkaż

Re: marketing internetowy

Post autor: Agnieszkaż »

Zdecydowanie skup się na promocji swojej firmy w sieci. Obecnie dużą popularnością cieszy się znajdowanie informacji przy pomocy wyszukiwarek głosowych. Frazy, których użytkownicy używają są naturalne, ale również znacznie dłuższe od tych, które wpisują ręcznie. Z tego powodu oczekują oni znacznie bardziej precyzyjnych odpowiedzi, a więc skomplikowane frazy kluczowe zyskują na znaczeniu. Nie zapomnij o uzupełnieniu danych kontaktowych w wizytówkach Google Moja Firma. Podstawowe informacje o lokalizacji mogą stać się ważną wskazówką dla potencjalnych klientów. O innych cennych radach przeczytasz tutaj: https://drawskopomorskie.com/pl/651_mat ... dziec.html.
Groś

Re: marketing internetowy

Post autor: Groś »

W takim razie jeśli chcecie rozwijać swój biznes i jednocześnie zależy Wam na konkretnych wskazówkach co należy zrobić, żeby budować swój biznes i go automatyzować to tutaj jak najbardziej mogę polecić, żebyście zwrócili uwagę na bloga https://trochimowicz.com/ gdzie znajdziecie mnóstwo konkretnych podpowiedzi ze strony specjalistów. Jednocześnie poznając najnowsze treny w rynku ecommerce, mam nadzieję że również skorzystacie i będziecie skutecznie budować swoją pozycję na tle konkurencji bo to w dzisiejszym świecie jest wręcz kluczowe.
rześka

Re: marketing internetowy

Post autor: rześka »

Nie zajmuję się marketingiem internetowym profesjonalnie, ale jak mam czas to lubię sobie czytać różne interesujące mnie zagadnienia w tej dziedzinie. Na przykład dzięki http://www.webspace.pl/jak-dziala-remarketing/ wiem co to jest remarketing i jaką pełni rolę. Okazuje się, że ważną i przydatną.
Adoś

Re: marketing internetowy

Post autor: Adoś »

W mojej opinii warto trochę więcej czasu poświęcić właśnie odpowiednim działaniom marketingowym, które są kluczowe dla biznesu ecommerce i pozwalają realnie budować swoją markę, ale również lepszą sprzedaż i zainteresowanie. Dlatego w mojej opinii warto wymienić agencję marketingową, która będzie w stanie Wam w tym zakresie pomóc czyli iWizerunek https://www.iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ i mam nadzieję, że będą w stanie odpowiednio pomóc jednocześnie także skutecznie kształtując wizerunek waszej firmy którym klienci naprawdę często się przed wyborem kierują.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: marketing internetowy

Post autor: kasiakowa06 »

gość pisze: ↑05 sie 2021, 10:44 Brakuje mi pomysłów na to jak rozreklamować swoje usługi... dopiero co prawda zaczynam, ale chciałabym już mieć lepsze wyniki, bo póki co to ledwo ledwo i jak tak dalej pójdzie to niestety będę musiała zamknąć biznes :( Może coś doradzicie? Czekam na wasze podpowiedzi :)
A moze postawić na marketing w sieci? Można sobie np. wstawić na stronę fajne banery: https://www.banery.guru/
tłuczek

Re: marketing internetowy

Post autor: tłuczek »

Jeśli chodzi o marketing internetowy, to zdecydowanie polecam wam sięgnąć do tego źródła: http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Moim zdaniem warto zweryfikować treści na ichniejszej stronie, ponieważ posiadają wiele wartościowych informacji. Jeśli interesuje was marketing, to koniecznie tam zajrzyjcie.
Awatar użytkownika
wakacjowa
Posty: 37
Rejestracja: 08 kwie 2020, 19:35

Re: marketing internetowy

Post autor: wakacjowa »

Dziś to chyba wręcz obowiązek, bo w sieci jest najwięcej aktywnych użytkowników i to tu trzeba w pierwszej kolejności dotrzeć do odbiorców. To realizuje dla mnie agencja http://marketingowe.media.pl/ która różnymi technikami, zwiększa świadomość istnienia mojej marki.
ODPOWIEDZ