kosmetyki naturalne

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

kosmetyki naturalne

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://eranatura.pl
Awatar użytkownika
kornik
Posty: 107
Rejestracja: 09 gru 2019, 20:27

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: kornik »

jesli lubisz kosmetyki naturalne, to z całego serca moge polecic serie eco nature z bielendy, 99% naturalnych skladnikow, jak dla mnie rewelacyjny sklad, najlepsze co moze byc do pielegnacji twarzy ;) ja uzywam codziennie i sobie bardzo chwale :) dobra jakosc
Arniś

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Arniś »

Z kosmetykami naturalnymi jest tak, że większość z nas chyba je lubi. Jasne, skóra czasem potrzebuje chwili, żeby przyzwyczaić się do zmiany pielęgnacji, ale zazwyczaj po kilku dniach skóra jest nam wdzięczna. W moim przypadku właśnie tak było. Zmieniłam ilość kosmetyków, na ich jakość i to się u mnie sprawdza. Lubię kosmetyki z Solverx, u mnie koniecznie te do skóry wrażliwej.
ODPOWIEDZ