Jak sfinansować panele słoneczne?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Królewicz

Jak sfinansować panele słoneczne?

Post autor: Królewicz »

W jaki sposób mogę sfinansować montaż fotowoltaiki w swoim domu? Myślałam nad kredytem, ale czy wtedy przysługuje mi dofinansowanie z Państwa?
Rafałł

Re: Jak sfinansować panele słoneczne?

Post autor: Rafałł »

Oczywiście, że Ci przysługuje. Jeśli chcesz więcej informacji na temat finansowania fotowoltaiki, to polecam zajrzeć pod ten adres https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Myślę, że to obecnie najlepsza firma oferująca możliwość kredytowania paneli słonecznych.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 115
Rejestracja: 21 sty 2020, 10:53

Re: Jak sfinansować panele słoneczne?

Post autor: kasjopeja »

jesli chodzi o dofinansowania i wszystko co z tym zwiazane, to polecam zglosic sie do Levady, oni są specjalistami jesli chodzi o fotowoltaike, zajmuja sie doradztwem i pomagaja tez przygotowac dokumentacje i wszystko co potrzebne, zeby moc ubiegac sie o dotacje
Ułan

Re: Jak sfinansować panele słoneczne?

Post autor: Ułan »

Rafałł pisze: ↑17 gru 2020, 19:33 Oczywiście, że Ci przysługuje. Jeśli chcesz więcej informacji na temat finansowania fotowoltaiki, to polecam zajrzeć pod ten adres https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Myślę, że to obecnie najlepsza firma oferująca możliwość kredytowania paneli słonecznych.
Spojrzałem na ich ofertę i faktycznie wydaje się całkiem ciekawa. Już jakiś czas rozglądam się na fotowoltaiką oraz sposobem jej finansowania. Myślę, że po nowym roku się z nimi skontaktuje i oczywiście napisze wam, co udało mi się dowiedzieć ;)
Miłosz

Re: Jak sfinansować panele słoneczne?

Post autor: Miłosz »

Na pewno skorzystam z usług podanej przez Ciebie firmy, właśnie takiej szukałem. Potrzebny był mi leasing na dobrych warunkach, a oni taki właśnie mają.

rodzaje świec
ROnuś

Re: Jak sfinansować panele słoneczne?

Post autor: ROnuś »

Królewicz pisze: ↑16 gru 2020, 19:17 W jaki sposób mogę sfinansować montaż fotowoltaiki w swoim domu? Myślałam nad kredytem, ale czy wtedy przysługuje mi dofinansowanie z Państwa?
A wiesz już ile to będzie kosztowało? Nie powiem – temat paneli ostatnio bardzo mnie ciekawi. Fotowoltaika to chyba doskonała inwestycja w przyszłość, ale trochę mnie przerażają te początkowe koszty i sam montaż.
ODPOWIEDZ