jak naprawić buty?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
mińka

jak naprawić buty?

Post autor: mińka »

Jak naprawić szybko i niedrogo buty w domu?? Da się to w ogóle samemu zrobić tak zeby to dobrze wyglądało? __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:37

Re: jak naprawić buty?

Post autor: oetadam »

Witam! Mińka, klej TADAM® to bardzo dobry wybór do klejenia butów! Służy on do naprawy czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Wypróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności. Jego cena nie jest wysoka, a klejenie jest bardzo proste.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
justaś

Re: jak naprawić buty?

Post autor: justaś »

oetadam pisze: ↑22 sie 2021, 17:17 Witam! Mińka, klej TADAM® to bardzo dobry wybór do klejenia butów! Służy on do naprawy czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Wypróbuj go i przekonaj się o jego skuteczności. Jego cena nie jest wysoka, a klejenie jest bardzo proste.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
A gdzie taki klej można kupić i ile kosztuje?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:37

Re: jak naprawić buty?

Post autor: oetadam »

Witam! Justaś, klej TADAM® kupisz z łatwością m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jedno opakowanie kosztuje ok. 9-10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
justaś

Re: jak naprawić buty?

Post autor: justaś »

oetadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:16 Witam! Justaś, klej TADAM® kupisz z łatwością m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jedno opakowanie kosztuje ok. 9-10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Dziękuję, kupiłam. W weekend zabiorę się za klejenie, czy taki klej długo schnie?
malaś

Re: jak naprawić buty?

Post autor: malaś »

justaś pisze: ↑27 wrz 2021, 14:53
oetadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:16 Witam! Justaś, klej TADAM® kupisz z łatwością m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jedno opakowanie kosztuje ok. 9-10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Dziękuję, kupiłam. W weekend zabiorę się za klejenie, czy taki klej długo schnie?
ja jak kleiłem to jakoś tak 10 minut i było sklejone, ale ja poczekałbym trochę dłużej.
justaś

Re: jak naprawić buty?

Post autor: justaś »

malaś pisze: ↑10 paź 2021, 16:45
justaś pisze: ↑27 wrz 2021, 14:53
oetadam pisze: ↑19 wrz 2021, 17:16 Witam! Justaś, klej TADAM® kupisz z łatwością m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych. Jedno opakowanie kosztuje ok. 9-10 zł.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Dziękuję, kupiłam. W weekend zabiorę się za klejenie, czy taki klej długo schnie?
ja jak kleiłem to jakoś tak 10 minut i było sklejone, ale ja poczekałbym trochę dłużej.
Faktycznie klej związał w kilka minut, ale dla pewności zostawiłam je na noc do pełnego wyschnięcia. Rano buty były jak nowe :)
ODPOWIEDZ