Instagram

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
maciuś

Instagram

Post autor: maciuś »

Ostatnio kupiłem followers instagram i przyznam, że to była dobra decyzja. Nie sądziłem, że może mi to przynieść tak wiele korzyści i że obserwujący się utrzymają. Jednak bardzo się cieszę, że follow nie spada, więc jest dobrze. Mam jednak pytanie do was: czy myślicie, że kupowanie followersów jest popularne i każdy to robi, czy to raczej temat taboo?
Ęlżbietą

Re: Instagram

Post autor: Ęlżbietą »

Mi się wydaje, że to oczywiste że każdy kupuje obserwacje na instagramie. Ja od zawsze wiedziałam, że ludzie tak robią, bo naprawdę ciężko jest zdobyć followersów organicznie. Moja koleżanka się jednak upiera od dwóch lat, że ona zdobędzie organicznie, ale nic z tego. Na nic moje gadanie: kup obserwujących, kup obserwujących. Ona i tak nie posłucha, a tylko sie namęczy.
alicjaż

Re: Instagram

Post autor: alicjaż »

Z własnego doświadczenia wiem, że warto podjąć współpracę z https://www.socialmediabost.pl/ . Jest to bardzo dobra firma, u której możecie kupić like jak i obserwujących na waszych portalach społecznościowych. Co ważne taka usługa jest dostępna w naprawdę niskiej cenie
Miłosz L.

Re: Instagram

Post autor: Miłosz L. »

Na instagramie bardzo ważne są wyświetlenia oraz ilość obserwujących. Niestety zbieranie fanów to bardzo powolny proces. Na szczęście możemy go znacząco przyspieszyć, jeśli skorzystamy z oferty dostępnej na stronie https://kuplike.pl/produkt/obserwujacy-na-instagramie/. Można tam kupić obserwujących i wyświetlenia.
mały443

Re: Instagram

Post autor: mały443 »

Dokładnie tak, ilość osób obserwujących i lajkujących wpływa na prestiż profilu na instagramie. A początki pod tym względem nigdy nie są łatwe dlatego można pomyśleć o zakupie lajków i taką usługę można znaleźć na https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/
Sławomir

Re: Instagram

Post autor: Sławomir »

Na instagramie można znaleźć mnóstwo interesujących kont, które warto znać i odwiedzić. Jeśli uważasz, że twój profil jest wart odwiedzenia i chcesz, aby trafił do jak największej liczby osób, kup lajki. mnóstwo osób tak zaczynało. Korzystną ofertę na kupno lajków można znaleźć na stronie https://polskielajki.pl/produkt/kup-instagram-likes/.
ODPOWIEDZ