Gry Mario online za darmo

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
delka

Gry Mario online za darmo

Post autor: delka »

Gry Mario online za darmo
Mario jest bohaterem kultowej gry, a raczej całej serii gier Nintendo. Mario jest niskim i wąsatym hydraulikiem z królestwa grzybów. Na jego przygodach wyrosło więcej niż jedno pokolenie graczy. Dla tych, którzy chcą pamiętać czasy spędzone na grach Mario, lub dołączyć do legendarnego Dziedzictwa świata gry, z przyjemnością oferujemy taką możliwość. Mamy Klasyczne platformowe gry zręcznościowe o Mario, a ponadto: walki z Mario, wyścigi z Mario, strzelanki, gry akcji i puzzle z tej popularnej postaci. Wybierz jedną z nich i iść, uratować księżniczkę! Możesz połączyć się z Mario na naszej stronie-zebraliśmy doskonałą kolekcję gier dla starych i nowych fanów tego hydraulika.
Nowe gry mario online za darmo, bez rejestracji dla dorosłych jak i dzieci.
Mario jest głównym bohaterem gry wideo "Mario" i maskotką firmy Nintendo. Został stworzony przez Shigeru Miyamoto i pojawił się w ponad 200 grach.
Mario jest amerykańskim hydraulikiem pochodzenia włoskiego. Mieszka w królestwie grzybów i walczy z różnymi wrogami, ratując przed nimi swoją dziewczynę księżniczkę Peach. Bohater po raz pierwszy pojawił się w grze zręcznościowej "Donkey Kong" w 1981 roku. Wtedy Mario był stolarzem i nazywał się Jumpman. W kolejnych wersjach gry Mario zmienił zawód i otrzymał swoje prawdziwe imię. Twórca ubrał Mario w czerwony kombinezon i niebieską koszulę, aby bohater wyróżniał się na ogólnym tle. Aby podkreślić ruchy ramion, Miyamoto wymyślił białe rękawiczki, a aby podkreślić twarz, dodano wąsy i czapkę. Z czasem wygląd Mario stał się bardziej zdefiniowany, na przykład czerwona litera "M" pojawiła się na jego czapce, a kombinezon ozdobiony był złotymi guzikami.
Pierwszy odcinek gry opowiada o tym, jak goryl Dunky Kong zostaje schwytany przez Mario i jego dziewczynę Paulinę. Mario, aby uratować siebie i uratować dziewczynę, trzeba uniknąć kolizji z beczką i uciec od ognia. Po ukończeniu czterech poziomów Mario wygrywa. Wsadza Dunky Konga do klatki i walczy z synem, który próbuje uratować ojca. Młodszy Dunky Kong uwalnia Mario pułapki w postaci różnych zwierząt. W końcu Dunky Kong Jr. ratuje ojca i wyrusza z nim na Monkey Island. To był pierwszy i jedyny raz, kiedy Mario zmierzył się z graczem. W kolejnych odcinkach Mario i jego brat Luigi naprawiają kanalizację, walczą z tajemniczymi stworzeniami i zostają uwięzieni w królestwie grzybów.
Kolejne gry odbywają się w bajkowej krainie. Mario i Luigi walczą z złoczyńcą Bowsera, ratują księżniczkę Peach i przeżywają wiele różnych przygód. Mario staje się przyjacielem księżniczki i często wpada do niej na ciasto. Z biegiem czasu przygody stają się coraz bardziej interesujące: bohaterowie podróżują w czasie, wyruszają w kosmos i spotykają różne fantastyczne stworzenia.
Obrazek