Gdzie kupić hulajnogę?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
dabrowka90
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 23:30

Gdzie kupić hulajnogę?

Post autor: dabrowka90 »

Cześć wszystkim! Polećcie mi proszę jakiś sklep internetowy, w którym kupię hulajnogę dla 3-letniego dziecka. To będzie pierwsza hulajnoga mojego syna, dlatego musi być super :)
Awatar użytkownika
Teofil
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 7:57

Re: Gdzie kupić hulajnogę?

Post autor: Teofil »

Dla swojego syna pierwszą hulajnogę trójkołową zamawiałem w sklepie KochamZabawki. Polecam zajrzeć, bo mają też wiele innych ciekawych rzeczy, które zachwycą każde dziecko. Ceny w porządku i jakość też bardzo dobra ;)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Gdzie kupić hulajnogę?

Post autor: Katarzyna78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby kupic hulajnoge? TEraz to bardzo modne,a ja uwazam,ze to dobry transport np. do pracy. Co sądzicie o tym https://mimarkt.pl/inteligentne-urzadze ... cooter-1s/ ? CHętnie zapoznam się z waszymi opiniami.
Nobiś

Re: Gdzie kupić hulajnogę?

Post autor: Nobiś »

Sprawdź sobie też ofertę manta jeżeli chodzi o wersje elektryczne hulajnogi, czy też deskorolki. Jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę manta u których znajdziecie na przykład skuter MES1201H który ma nasz synek. Super opcja w naprawdę dobrej cenie i też dużym zasiegiem oraz krótkim czasem ładowania.
ODPOWIEDZ