fryzjer Warszawa

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bettina
Posty: 21
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:17

fryzjer Warszawa

Post autor: bettina »

Którego fryzjera z Warszawy polecacie? Obserwuję na fb i insta Magię Blondu i kusi mnie żeby do nich pójść, bo chcę sobie na włosach zrobić prawdziwą metamorfozę a z tego co widziałam to się w czymś takim specjalizują :)
kafar
Posty: 187
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: kafar »

Moja żona na https://fixly.pl/ ostatnio znalazła fryzjerkę w Warszawie. Znasz ten portal? Wygodnie można wyszukać usługę jaka Cię interesuje. Wybierasz kategorię, co dokładnie chcesz zrobić z włosami, kiedy, w salonie czy w domu. I wtedy serwis wysyła zapytanie do polecanych wykonawców, odpowiedź od nich można dostać smsem albo mailem. A na ich temat masz też na stronie opinie od razu. Mają w ofercie wykonawców z całego kraju, z przeróżnych kategorii, nie tylko uroda.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:25

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: justa »

Podrzucam do podziwiania zdjęcia z mojego ulubionego salonu fryzjerskiego w Warszawie: https://www.instagram.com/magiablondu/
Jedno z nich jest nawet moje ;) No trzeba przyznać, że znają sie blondach prawda?
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: Winiett »

Tu może i zainteresuje was otworzenie własnego salonu? Według mnie to bardzo dobry pomysł na biznes:) Postawcie tu na fotele fryzjerskie i inny sprzęt fryzjerski
łucita

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: łucita »

justa pisze: ↑31 lip 2020, 16:31 Podrzucam do podziwiania zdjęcia z mojego ulubionego salonu fryzjerskiego w Warszawie: https://www.instagram.com/magiablondu/
Jedno z nich jest nawet moje ;) No trzeba przyznać, że znają sie blondach prawda?
była któraś z was w tym salonie na Sarmackiej? Nie wiem do kogo się zapisać i czy nie zdecydować się od razu na zrobienie rzęs :) bo tam można też sobie zrobić
miśka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: miśka »

Wiesz co, głowy nie dam, ale chyba rzęs w tej chwili nie robią. le do fryzjera normalnie można się umawiać. Ja ostatnio byłam tam u Kingi (tej grubszej) i super kolorek mi zrobiła, jestem bardzo zadowolona

skatepark chrzanów
miśka01

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: miśka01 »

Fryzjer to szczególny zawód. To musi być osoba z pasją, wyobraźnią, a do tego z podejściem. Nawet jeśli ktoś będzie niezdecydowany co do własnej fryzury, to dobry fryzjer doradzi jak najlepiej. Na takie podejście i świetnych fryzjerów można liczyć wybierając salon Grzegorz Duży w Warszawie. Cięcia, stylizacje, zabiegi pielęgnacyjne, koloryzacja i można nawet przedłużyć tam włosy. Robią to mega profesjonalnie.
kęfla

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: kęfla »

miśka pisze: ↑29 lis 2020, 21:44 Wiesz co, głowy nie dam, ale chyba rzęs w tej chwili nie robią. le do fryzjera normalnie można się umawiać. Ja ostatnio byłam tam u Kingi (tej grubszej) i super kolorek mi zrobiła, jestem bardzo zadowolona
czy któraś z was robiła w Magii Blondu paznokcie??? Chciałabym się kompleksowo "zrobić" bo jadę na urlop i przydało by sie odświeżyć fryzurę i zrobić ładny manicure
zośka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: zośka »

kęfla pisze: ↑24 sie 2021, 22:39
miśka pisze: ↑29 lis 2020, 21:44 Wiesz co, głowy nie dam, ale chyba rzęs w tej chwili nie robią. le do fryzjera normalnie można się umawiać. Ja ostatnio byłam tam u Kingi (tej grubszej) i super kolorek mi zrobiła, jestem bardzo zadowolona
czy któraś z was robiła w Magii Blondu paznokcie??? Chciałabym się kompleksowo "zrobić" bo jadę na urlop i przydało by sie odświeżyć fryzurę i zrobić ładny manicure
Hej, ja chodzę od dawna na paznokcie w Magii Blondu i zdecydowanie polecam :-) Robi je Pani Daria, która robi je bardzo starannie

crosman 1077 magazynek
ślipka42

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: ślipka42 »

kęfla pisze: ↑24 sie 2021, 22:39
miśka pisze: ↑29 lis 2020, 21:44 Wiesz co, głowy nie dam, ale chyba rzęs w tej chwili nie robią. le do fryzjera normalnie można się umawiać. Ja ostatnio byłam tam u Kingi (tej grubszej) i super kolorek mi zrobiła, jestem bardzo zadowolona
czy któraś z was robiła w Magii Blondu paznokcie??? Chciałabym się kompleksowo "zrobić" bo jadę na urlop i przydało by sie odświeżyć fryzurę i zrobić ładny manicure
Ja byłam dość niedawno na paznokciach pierwszy raz właśnie w Magii Blondu, robiła mi je Pani Daria. Wszystko super, jestem bardzo zadowolona :-)
justaś

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: justaś »

ślipka42 pisze: ↑31 sie 2021, 19:28
Ja byłam dość niedawno na paznokciach pierwszy raz właśnie w Magii Blondu, robiła mi je Pani Daria. Wszystko super, jestem bardzo zadowolona :-)
A nie wiecie czy można się zapisać na jakies pakiety usług? Jakbym chciała na jednej wizycie zrobić włosy i paznokcie? Niebawem mamy wesele w rodzinie i fajnie by było wszystko ogarnąć na jednej wizycie
łódka90

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: łódka90 »

Ja znam bardzo dobrego fryzjera, który jest dostępny na Świętokrzyskiej - nazywają się AKEDEMIA PERFECT HAIR . Jeżeli macie okazję, to zapiszcie się bo naprawdę warto odwiedzić. Bardzo profesjonalne studio fryzur, gdzie znają się na swoim fachu. Służą przede wszystkim pomocą i doradzają, a nie jak to się odbywa w większości salonów fryzjerskich, gdzie fryzjer nie wie jak się zabrać za strzyżenie, nie wspominając już o modelowaniu włosów...
ruśka38

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: ruśka38 »

ślipka42 pisze: ↑31 sie 2021, 19:28
kęfla pisze: ↑24 sie 2021, 22:39
miśka pisze: ↑29 lis 2020, 21:44 Wiesz co, głowy nie dam, ale chyba rzęs w tej chwili nie robią. le do fryzjera normalnie można się umawiać. Ja ostatnio byłam tam u Kingi (tej grubszej) i super kolorek mi zrobiła, jestem bardzo zadowolona
czy któraś z was robiła w Magii Blondu paznokcie??? Chciałabym się kompleksowo "zrobić" bo jadę na urlop i przydało by sie odświeżyć fryzurę i zrobić ładny manicure
Ja byłam dość niedawno na paznokciach pierwszy raz właśnie w Magii Blondu, robiła mi je Pani Daria. Wszystko super, jestem bardzo zadowolona :-)
Ja byłam ostatnio również na brwiach i rzęsach, super wykonanie, jestem niesamowicie zadowolona. Polecam się też na to umówić ;-)
justaś

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: justaś »

ruśka38 pisze: ↑30 wrz 2021, 22:14
ślipka42 pisze: ↑31 sie 2021, 19:28
kęfla pisze: ↑24 sie 2021, 22:39
czy któraś z was robiła w Magii Blondu paznokcie??? Chciałabym się kompleksowo "zrobić" bo jadę na urlop i przydało by sie odświeżyć fryzurę i zrobić ładny manicure
Ja byłam dość niedawno na paznokciach pierwszy raz właśnie w Magii Blondu, robiła mi je Pani Daria. Wszystko super, jestem bardzo zadowolona :-)
Ja byłam ostatnio również na brwiach i rzęsach, super wykonanie, jestem niesamowicie zadowolona. Polecam się też na to umówić ;-)
Kiedyś widziałam na fb informacje, ze mają zniżkę w przypadku umówienia się na pakiety np. włosy + paznokcie. Sprawdzcie, może nadal to obowiązuje
maleńka

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: maleńka »

justaś pisze: ↑30 wrz 2021, 23:18
ruśka38 pisze: ↑30 wrz 2021, 22:14
ślipka42 pisze: ↑31 sie 2021, 19:28

Ja byłam dość niedawno na paznokciach pierwszy raz właśnie w Magii Blondu, robiła mi je Pani Daria. Wszystko super, jestem bardzo zadowolona :-)
Ja byłam ostatnio również na brwiach i rzęsach, super wykonanie, jestem niesamowicie zadowolona. Polecam się też na to umówić ;-)
Kiedyś widziałam na fb informacje, ze mają zniżkę w przypadku umówienia się na pakiety np. włosy + paznokcie. Sprawdzcie, może nadal to obowiązuje
Nie widzę takiej informacji, ale przejrzałam sobie zdjęcia i te metamorfozy to jedno wielkie WOW: https://www.facebook.com/danutacyboronmagiablondu
Sławomir

Re: fryzjer Warszawa

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego salonu fryzjerskiego Krukowski - fryzjer męski poznań . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ