drzwi drewniane ( na wymiar )

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Adżka

drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: Adżka »

Witam :) Moi drodzy chcę kupić drzwi drewniane. Byłam już w kilku marketach budowlanych ale nigdzie nie znalazłam tego czego szukam. Pomyślałam więc by zamówić je u stolarza czy producenta, który wykona je pod konkretny wymiar. Możecie polecić jakieś sprawdzone firmy ? pozdrawiam!
ąma

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: ąma »

chętnie podepnę się do pytania bo też szukam jakiejś ciekawej oferty. zależy mi przede wszystkim na dobrym gatunku drewna i osobie/firmie, która zna się na pracy z tym surowcem bo nie oszukujmy się, nie każdy to potrafi zrobić dobrze.
JonekBÓLT

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: JonekBÓLT »

Ja kiedyś kupowałem takie drzwi na wymiar. Co prawda nie jest to tanie rozwiązanie, ale na pewno warto sobie coś takiego sprawić :)
łucka

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: łucka »

może i rozwiązanie nieco droższe ale moim zdaniem takie drzwi robione na wymiar są o wiele lepsze pod kątem jakościowym. jesli chodzi o konkretnego producenta to zdecydowanie polecam Kris Drzwi :)
Adżka

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: Adżka »

łucka pisze: ↑26 sty 2021, 10:19 może i rozwiązanie nieco droższe ale moim zdaniem takie drzwi robione na wymiar są o wiele lepsze pod kątem jakościowym. jesli chodzi o konkretnego producenta to zdecydowanie polecam Kris Drzwi :)
O dzięki bardzo właśnie chce je zrobić pod konkretny i to dośc nietypowy wymiar. A Ty u nich zamawiałaś ? Napisz coś więcej :)
łucka

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: łucka »

Adżka pisze: ↑26 sty 2021, 12:16
łucka pisze: ↑26 sty 2021, 10:19 może i rozwiązanie nieco droższe ale moim zdaniem takie drzwi robione na wymiar są o wiele lepsze pod kątem jakościowym. jesli chodzi o konkretnego producenta to zdecydowanie polecam Kris Drzwi :)
O dzięki bardzo właśnie chce je zrobić pod konkretny i to dośc nietypowy wymiar. A Ty u nich zamawiałaś ? Napisz coś więcej :)
to dobry adres w takim razie, oni tu realizują takie nietypowe zlecenia więc nie będzie to stanowić dla nich żadnego problemu :) ja też robiłam u nich zakupy, wszystko super, terminowa realizacja, profesjonalna obsługa, ceny według mnie też przyzwoite.
Adżka

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: Adżka »

łucka pisze: ↑01 lut 2021, 18:22
Adżka pisze: ↑26 sty 2021, 12:16
łucka pisze: ↑26 sty 2021, 10:19 może i rozwiązanie nieco droższe ale moim zdaniem takie drzwi robione na wymiar są o wiele lepsze pod kątem jakościowym. jesli chodzi o konkretnego producenta to zdecydowanie polecam Kris Drzwi :)
O dzięki bardzo właśnie chce je zrobić pod konkretny i to dośc nietypowy wymiar. A Ty u nich zamawiałaś ? Napisz coś więcej :)
to dobry adres w takim razie, oni tu realizują takie nietypowe zlecenia więc nie będzie to stanowić dla nich żadnego problemu :) ja też robiłam u nich zakupy, wszystko super, terminowa realizacja, profesjonalna obsługa, ceny według mnie też przyzwoite.

raz jeszcze dziękuje za informację i pomoc :) pomierzyliśmy wszystko dokładnie i w ubiegłym tygodniu złożyłam zamówienie :) teraz cierpliwie czekam na dostawe, drzwi mają być po świętach ale to akurat dla mnie okej, nie spieszy mi się z tym aż tak bardzo :)
mamkę

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: mamkę »

Czasami nawet nie trzeba wykonywać tych mebli na wymiar, jedynie trzeba poszukać odpowiedniego sklepu. który wiele rozmiarów dostępnych dla swoich klientów. Wejdźcie sobie na stronę http://www.lemdoor.pl/ , może akurat tutaj znajdziecie coś co wam się spodoba. Ja trafiam często na świetne sklepy internetowe, w których jest większy wybór jak w sklepach stacjonarnych.
łucka

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: łucka »

Adżka no i to są świetne informacje :) w takim razie teraz możesz już być spokojna, niebawem dotrą do Ciebie :) Nie wiem czy wiecie, ze oni mają też w ofercie już gotowe drzwi, które można kupić od ręki :) Też fajnie, planuje tu kupić drzwi do domku na działce :)
grącka

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: grącka »

Ja też mam bardzo pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z firmą Kris Drzwi :) co prawda drzwi w domu nie wymieniałam ale zamawialiśmy u nich kilkanaście par do nowego biura :) zlecenie było dość duże ale zrealizowano je w ustalonym terminie. Niedrogo a jakościowo świetnie.
RyśkaOlak

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: RyśkaOlak »

grącka pisze: ↑08 kwie 2021, 18:30 Ja też mam bardzo pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z firmą Kris Drzwi :) co prawda drzwi w domu nie wymieniałam ale zamawialiśmy u nich kilkanaście par do nowego biura :) zlecenie było dość duże ale zrealizowano je w ustalonym terminie. Niedrogo a jakościowo świetnie.
ooo to oni realizują też zamówienia dla klientów biznesowych ? Takie większe realizacje też wchodzą w gre ? dobrze wiedzieć bo i nas czeka niebawem generalny remont biura, z wymianą mebli i drzwi włącznie więc dobrze mieć w razie czego namiar na takiego sprawdzonego producenta.
Czesław63

Re: drzwi drewniane ( na wymiar )

Post autor: Czesław63 »

Wybranie drzwi na wymiar w salonie https://www.vox.pl/salon-krakow-wnetrza ... square-530 to nie problem. Przy składaniu zamówienia można wybrać drzwi z docięciem. Współpracują blisko z producentami więc pewnie można również złożyć zamówienie na drzwi niestandardowe.
ODPOWIEDZ