Dobra poradnia?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Joanna-97
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 4:12

Dobra poradnia?

Post autor: Joanna-97 »

Witajcie kochani :)
Czym według was powinna charakteryzować się dobra poradnia zdrowia? Jedni na pewno zwrócą uwagę na oferowane w niej specjalizacje medyczne, inni wskażą na odpowiednie wyposażenie gabinetów i tak dalej. Co jeszcze należałoby zaznaczyć? Każdy może mieć inne oczekiwania, a to jak najbardziej zrozumiałe, więc warto dzielić się opiniami.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Dobra poradnia?

Post autor: baranek »

W momencie gdy chcemy być pod właściwą opieką specjalisty to jak najbardziej warto jest uczęszczać do dobrej poradni czy centrum medycznego. Ja jestem pod opieką endokrynologa z https://cmp.med.pl/cmp-marianska/endokrynolog/ i muszę przyznać, że jak najbardziej był to bardzo dobry wybór specjalisty.
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Dobra poradnia?

Post autor: pawica »

Ja trafiam na świetnych specjalistów od endometriozy w szpitalu medicover. To placówka gdzie się przeprowadza też nawet bardzo skomplikowane wielogodzinne zabiegi usuwania endometriozy a ostatnio też zabiegi przeprowadzanie są w asyście robota da vinci
lótka

Re: Dobra poradnia?

Post autor: lótka »

Porady na wiele pytań udało mi się uzyskać w poradni specjalistycznej Medis https://www.medis.pl/uslugi co całkowicie sprostało moim wymaganiom. Co najważniejsze, na miejscu można liczyć na usługi w ramach NFZ co jest równie warte odnotowania. Zdecydowanie warto przyjrzeć się tej ofercie. Także z badań laboratoryjnych korzystalem w tym miejscu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane ze zdrowiem. Przede wszystkim musiałem jakoś sobie zacząć z nim radzić! Mi to odpowiada.
ODPOWIEDZ