Zwrot podatku z pracę za granicą

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Barabasz87
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2021, 20:36

Zwrot podatku z pracę za granicą

Post autor: Barabasz87 »

Kto z was starał się o zwrot podatku za pracę za granicą? Z waszych doświadczeń, uważacie, że to skomplikowane? Mnie należy się zwrot podatku z Niemiec, ale podejrzewam, że najrozsądniej postąpię, kiedy zwrócę się po pomoc do jakiegoś specjalisty. Też tak zrobiliście? Warto?
Hołek

Re: Zwrot podatku z pracę za granicą

Post autor: Hołek »

Ja właśnie zabierałam się za rozliczenie podatków w przypadku pracy w Holandii, nie mając w tym zakresie doświadczenia polecam zdecydowanie odezwać się do takich specjalistów jak https://aangifte24.com/ która zawsze mi pomaga w tym zakresie, aby zrobić to dokładnie, żeby nie było później błędów ale i też udało się uzyskać odpowiedni zwrot podatku. Sama na pewno bym sobie z tym nie poradził, bo jednak wymaga znajomości danego prawa podatkowego i wielu wniosków. Mam nadzieję, że Wam łatwiej pójdzie!
Gaweł

Re: Zwrot podatku z pracę za granicą

Post autor: Gaweł »

Jeśli faktycznie taką pracę wykonywaliśmy to oczywiście sam, zwrot podatku jest przecież czymś niezwykle ważnym. Ja także całkiem niedawno przeczytałem na stronie http://www.biznesplan.net.pl/ulga-br-ja ... korzystac/ czym w ogóle jest ulga B+R i muszę przyznać, że nigdy wcześniej o niej nie słyszałem.
ODPOWIEDZ