Wymiana napędu - brama garażowa

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Bruno78
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 5:59

Wymiana napędu - brama garażowa

Post autor: Bruno78 »

Pracuję w zakładzie przemysłowym i jakiś czas temu szef poprosił mnie o znalezienie solidnej firmy oferującej napędy do przemysłowych bram garażowych. Co powiecie o firmie beninca.pl? Nada się?
Awatar użytkownika
Orian_98
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 2:52

Re: Wymiana napędu - brama garażowa

Post autor: Orian_98 »

Nada się to mało powiedziane ;) Napędy Beninca są praktycznie bezawaryjne, działają płynnie i szybko. Nie można się do niczego przyczepić. No i ceny też są ok, także ja jak najbardziej polecam.
Broś

Re: Wymiana napędu - brama garażowa

Post autor: Broś »

W przypadku kiedy chodzi o wybór stylowych, dobrze wykonanych i ciepłych bram garażowych to ja jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez BramoTechnika https://www.bramotechnika.pl/ w przypadku których można liczyć zarówno na pełne wsparcie obsługi, racjonalne ceny i jednocześnie bardzo dobrze wykonane prace montażowe o czym też możecie przekonać się na ich stronie internetowej. Biała brama segmentowa Harmann idealnie pasuje, zgodnie z wymiarem. Dokładnie tego szukaliśmy, do tego dotrzymali terminów i naprawdę prezentują się świetnie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Wymiana napędu - brama garażowa

Post autor: Katarzyna78 »

Witam nasz smar o dużej odporności na wysokie naciski powierzchniowe oraz o dużej lepkości. Zapobiega zbyt szybkiemu zużyciu pracujących elementów oraz redukuje hałas. Produkt tworzy szybkoschnącą, elastyczną oraz ciągliwą powłokę smarująco – ochronną, która jest potrzebna dla naszych bram jak i całej powierzchni jak i w domu tak i w garażu a to wszystko znajduje się tutaj :http://dbamyobramy.pl/raczka-szczotki-d ... h-p-7.html.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ