Toalety przenośne w Poznaniu

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Toalety przenośne w Poznaniu

Post autor: mczay »

Gdzie polecacie wynająć toalety przenośne w Poznaniu i okolicach? Na event potrzebuję, nie będzie wiele osób z wiadomych względów dlatego dwie w zupełności wystarczą. Na koniec września, 24 godziny w zupełności wystarczy.
kafar
Posty: 176
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Toalety przenośne w Poznaniu

Post autor: kafar »

Zapoznaj się koniecznie z ofertą tej firmy https://wcserwis.pl/toaleta-przenosna-poznan/ . Dostarczają toalety jak najbardziej w Poznaniu i okolicach. Swego czasu interesował mnie wynajem toalet Swarzędz i nie było najmniejszego problemu z dowozem. I to w terminie, wystarczy na dwa dni wcześniej tak naprawdę zamówić i na pewno dowiozą. Ustawią, będą co określony czas serwisować. W zależności od potrzeb mają różne toalety na wyposażeniu. Firma posiada także ogrodzenia tymczasowe, bramki, różne kontenery. całe zaplecze sanitarne na budowę czy na eventy, wesela. Firma z dużym doświadczeniem, polskim kapitałem. Można im zaufać.
jjustić

Re: Toalety przenośne w Poznaniu

Post autor: jjustić »

Fajnie, że jest taka firma, która pozwoli wam na takie najmowanie. Ja będę z kolei musiała zbudować jakąś tam wiecie, toaletę w firmie i mocno się zastanawiam, jak ma ona wyglądać. Czy nowoczesne kabiny sanitarne to dobra opcja? W sumie mogłabym tak przygotować kilka stanowisk, a przecież też muszę mieć i toaletę damską i męską osobno.
ODPOWIEDZ