Sprawdzona ekipa budowlana

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
aurelian
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:05

Sprawdzona ekipa budowlana

Post autor: aurelian »

Hej! Jakie macie zdanie na temat firmy http://cleverlink.pl/? Warto zlecić jej prace ciesielskie lub zbrojarskie? Co sądzicie na temat doświadczenia ludzi, którzy tam pracują?
Awatar użytkownika
michał_85
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:13

Re: Sprawdzona ekipa budowlana

Post autor: michał_85 »

Według mnie to rzetelna i solidna firma. Wszystkie prace wykonuje terminowo i zgodnie z przepisami BHP. Jeśli zależy Ci na kimś sprawdzonym to jak najbardziej polecam tę ekipę budowlaną.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 46
Rejestracja: 06 paź 2019, 16:45

Re: Sprawdzona ekipa budowlana

Post autor: milka »

My ekipę budowlaną znaleźliśmy w pierwszej kolejności, zaraz po zakupie działki. Teraz szukamy projektu domu na https://www.mgprojekt.com.pl/promocje i zastanawiamy się nad budową. Chcielibyśmy zaczać już w tym roku, niestety nie wiem jak pójdzie nam załatwianie formalności. Ile zajęła wam budowa?
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Sprawdzona ekipa remontowo budowlana

Post autor: suza »

Wszystko zależy od tego co chcecie dokładnie robić. Jeśli chodzi o prace remontowo budowlane w biurze, to na pewno tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl warto sobie zerknąć. Jest to bowiem namiar na firmę, która specjalizuje się w kompleksowych remontach biur w całej Polsce. Na ich stronie macie wskazane czym się konkretnie zajmują.
Awatar użytkownika
Internetowa
Posty: 226
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Sprawdzona ekipa budowlana

Post autor: Internetowa »

Moim zdaniem taka firma budowlana powinna korzystać z wysokiej jakości maszyn i sprzętów - bo dzieki temu można mieć pewność że praca przebiega sprawnie no i bezpiecznie. Polecam zajrzeć na ofertę Interhandler - tutaj są włąsnie takie profesjonalne maszyny budowlane jak np ladowarki kolowe o świetnym parametrach technicznych. Taki sprzęt zapewni firmie odpowiednią jakość świadczonych usług
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Sprawdzona ekipa budowlana

Post autor: kolo12 »

Dobra ekipa budowlana to duża część sukcesu ale liczy się także sprzęt, w przypadku młotów wyburzeniowych nie ma lepszych urządzeń niż seria HB firmy OSA https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ . W Polsce przedstawicielem jest OSA Polska, firma ma świetne opinie jeśli chodzi o niezawodność i wydajność, seria HB jest bardzo uniwersalne, można dobrać modele niemal na wszystkie typy koparek.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Sprawdzona ekipa budowlana

Post autor: baranek »

Na pewno warto jest mieć sprawdzoną ekipę budowlaną i ja jestem zdania, że jest to przynajmniej połowa sukcesu budowy. Jeśli jednak coś nie będzie pasowało nam z projektem to jest również rozwiązanie. Jest taka instytucja jak nadzór budowlany http://awariebudowlane.pl/nadzor-budowlany i to właśnie oni kontrolują prawidłowość wykonania budowy z projektem.
ODPOWIEDZ