Solidny wykonawca posadzek

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Solidny wykonawca posadzek

Post autor: fanaberia33 »

Czytałam bardzo dużo dobrych opinii o http://www.epox.com.pl/, ale chcę was jeszcze podpytać o zdanie. Myślicie, że warto z nimi podjąć współpracę? Mój tata w swojej firmie planuje remont i chcę mu pomóc w poszukiwaniach solidnego wykonawcy. Proszę was o szczere opinie.
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Solidny wykonawca posadzek

Post autor: suza »

Warto kompleksowo wyremontować biuro. Nie tylko zmiana posadzki jest ważna. Należy przystosować je do potrzeb pracowników oraz klientów. Tutaj http://www.remontbiura.warszawa.pl/remo ... -warszawa/ sobie zerknijcie. Macie tam bowiem namiar na firmę, która specjalizuje się w remontach biur. Mają w tym ogromne doświadczenie.
Awatar użytkownika
Kinga_1977r
Posty: 88
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:22

Re: Solidny wykonawca posadzek

Post autor: Kinga_1977r »

A czy ktoś z obecnych orientuje się jaka jest najlepsza chemia do posadzek? Którą wybrać z https://mk-diament.pl/oferta/chemia/ ? Bo nie ukrywam, że nie bardzo się na tym znam, a chciałabym coś kupić. Może Wy coś doradzicie?
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Solidny wykonawca posadzek

Post autor: baranek »

Na pewno jest cała masa różnych wykonawców posadzek, ale jak najbardziej każdemu z nas zależy na osiągnięciu najlepszej jakości. Ja u siebie mam posadzkę przemysłową od https://powerrubber.com/kat/posadzki-przemyslowe/ i muszę powiedzieć, że jeśli miałbym jeszcze raz ją kłaść to zrobiłbym to samo.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:52

Re: Solidny wykonawca posadzek

Post autor: viktoria34 »

Mój mąż jest w trakcie stawiania magazynu i zastanawia się nad skorzystaniem z oferty https://ladna-podloga.com.pl/posadzki-z ... w-rybniku/. Mają duże doświadczenie w robieniu posadzek na wielkich powierzchniach. Chodzi mu o betonową posadzkę. Znacie tę firmę? Polecacie ich? Co sądzicie o takich posadzkach?
dżess

Re: Solidny wykonawca posadzek

Post autor: dżess »

No taka posadzka to jest dopiero wygoda. Łatwo o nią zadbać, ale też nie sprawia za wiele trudności. Na stronie https://vawnik.com/impregnacja-i-konserwacja/ macie nawet opisane, jak ją pielęgnować i konserwować. Dla mnie to jest niesamowicie wygodne. I jeśli miałabym dziś wyposażać warsztat, czy go budować na nowo, to na pewno właśnie taką miałabym podłogę.
juśpóś

Re: Solidny wykonawca posadzek

Post autor: juśpóś »

W sumie ja to wam powiem, że warto sprawdzić też, która dokładnie farba do betonu będzie dobrym rozwiązaniem dla domu i nie tylko. Można po prostu sobie coś oznaczać, albo zmienić ogólnie kolor posadzki, jak nam się już znudzi. Wiele osób tak robi ;) .
ODPOWIEDZ