Schody z drewna

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Tomasz1983
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:57

Schody z drewna

Post autor: Tomasz1983 »

Czy ktoś z was zna zakład stolarski FIZIA? Podobają mi się ich schody drewniane i zastanawiam się, czy warte je u nich zamówić. Macie jakieś zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Wislawa-96
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 7:21

Re: Schody z drewna

Post autor: Wislawa-96 »

Moim zdaniem zakład FIZIA robi najlepsze schody i drzwi na zamówienie. Takich nie znajdziesz w żadnym katalogu, bo są wykonywane zgodnie z życzeniem klienta. Cena jest przy tym bardzo atrakcyjna, więc polecam.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: Schody z drewna

Post autor: Eliza111 »

Ja właśnie nieraz się zastanawiam dlaczego przy starych budynkach w których są sklepy czy jakieś gabinety lekarskie nie ma żadnych podjazdów czy platform dla osób niepełnosprawnych. Sa piękne schody czy o z marmuru czy to z drewna ale nie ma platformy dla osób które po tych schodach wyjść nie mogą. Jeżeli przeprowadzacie renowację budynku czy schodów to pamiętajcie o tym. Poczytajcie na stronie podjazd-dla-niepelnosprawnych-czy-mala-platforma/ o tych właśnie platformach.
Gośka

Re: Schody z drewna

Post autor: Gośka »

A może zamiast schodów z drewna przemyślisz zakup schodów wykonanych ze szkła? Zapoznaj się z ofertą firmy http://szklarzokuniew.pl/ która zajmuje się obróbką szkła i tworzy z nich schody, meble oraz balustrady. Mają wieloletnie doświadczenie i znają się na rzeczy więc dostaniesz najlepszy produkt.
świerpa725

Re: Schody z drewna

Post autor: świerpa725 »

Muszę w takim razie podpytać w salonie https://www.vox.pl/salon-warszawa-janki ... -janki-124 jak takie schody będą się łączyć z meblami i różnymi pomysłami na takie wnętrze.
ODPOWIEDZ