Kursy z tworzenia własnej biżuterii?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
mamuśka17

Kursy z tworzenia własnej biżuterii?

Post autor: mamuśka17 »

Czy może ktoś z Was wykonuje własną biżuterię? I może podzielić się opinią i doradzić jakie kursy w tej tematyce warto wykonać? Na https://www.korallo.pl/blog/ jest też dużo artykułów i porad na jednym z blogów związanych z tworzeniem biżuterii. Też możecie podpowiedzieć gdzie szukacie inspiracji?
kafar
Posty: 176
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Kursy z tworzenia własnej biżuterii?

Post autor: kafar »

Podziwiam takie osoby które same potrafią wykonywać biżuterię, to jest coś! ja się za to nigdy nie brałam i raczej już nie wezmę. Zwłaszcza, że kupuję w bardzo dobrej cenie niezwykłą biżuterię http://www.swiat-kobiet.pl/niezwykla-bizuteria/ a do tego idealną dla mnie alergiczki. Nie ma sensu kombinować z wyrobem własnej prawda? Wzory mi się bardzo podobają, można znaleźć coś na specjalne okazje jak wesele, urodziny czy zwyczajnie zestaw pasujący do pracy. Biżuteria nie wymaga szczególnej pielęgnacji, wystarczy woda z mydłem do czyszczenia.
igor33332ą

Re: Kursy z tworzenia własnej biżuterii?

Post autor: igor33332ą »

Moja małżonka jak potrzebuje biżuterie to zawsze je kupuje w bardzo dobrym sklepie stacjonarnym. Moim zdaniem każda kobieta bardzo lubi posiadać bardzo fajną biżuterie.
_____________________________________________________________
panele słoneczne Katowice
ODPOWIEDZ