Jaki transport?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Jaki transport?

Post autor: malaga »

Cześć. Prowadzę sieć sklepów internetowych i ostatnio zaczęłam dostawać zamówienia spoza Polski. Chciałabym bezpiecznie dostarczać towary również poza granice naszego kraju. Myślałam o nawiązaniu współpracy z firmą transportową, pytanie tylko która będzie najlepsza?
Awatar użytkownika
listu
Posty: 166
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Jaki transport?

Post autor: listu »

malaga pisze: ↑19 paź 2021, 20:45 Cześć. Prowadzę sieć sklepów internetowych i ostatnio zaczęłam dostawać zamówienia spoza Polski. Chciałabym bezpiecznie dostarczać towary również poza granice naszego kraju. Myślałam o nawiązaniu współpracy z firmą transportową, pytanie tylko która będzie najlepsza?
Są przecież różne rodzaje transportu morskiego https://pfc24.pl/rodzaje-transportu-morskiego/ , a jaki cie najbardziej interesuje? Może zagłęb się w temat, podejmij decyzję i wówczas będziesz wiedzieć czego mniej więcej szukać
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Jaki transport?

Post autor: Katarzyna78 »

Witam.
Mój mąż obecnie korzysta z usług firmy https://promy24.com/.
Z tego co wiem to jest bardzo zadowolony, mają tam ciekawe i przede wszystkim praktyczne propozycje, jeśli chodzi o przeprawy promowe. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać i znaleźć idealne rozwiązania, bo dzięki temu można sporo zyskać i to nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Uważam, że są to jedne z najlepszych ofert. Wiadomo, że każda firma ma inne potrzeby. Więc rozejrzyjcie się tam koniecznie. :lol:
Pozdrawiam Serdecznie. :lol:
ODPOWIEDZ