Przedszkole dla dziecka

Rozmawiamy o każdym gatunku muzyki – nowości, opinie, sprzęt, koncerty.
heluś

Przedszkole dla dziecka

Post autor: heluś »

Podpowiedzcie, czym kierujecie się wybierając przedszkole dla Waszego dziecka? Stale się zastanawiam, która opcja będzie najlepsza. Sprawdzam zarówno przedszkola publiczne, jak i prywatne. Może ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
bakuś

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: bakuś »

Polecam zainteresować się szkołą podstawową Te Vizja w Warszawie. Jest to szkoła z rozszerzonym programem i rozszerzonym językiem angielskim, który stale utrzymywany jest na odpowiednim poziomie przez doświadczonych pedagogów, którzy przekazują wiedzę w odpowiedni sposób. Do tego lista dodatkowych zajęć jest bardzo długa.
łukasz

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: łukasz »

Racja - Te Vizja ma bardzo fajną ofertę edukacyjną, a do tego jeszcze dodatkowo w swojej ofercie posiadają zajęcia sportowe dla dzieci, które oczywiście również mają wpływ na ich rozwój. Ogólnie super miejsce, jeśli możecie pozwolić sobie na szkołę prywatną dla dziecka.
baśka

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: baśka »

Też poszukuję jakiejś fajnej szkoły i chętnie sprawdzę Wasze propozycje, bo szkoła zbliża się do nas wielkimi krokami, bo już od września przyszłego roku. Jestem tylko ciekawa, czy będziemy musieli zmierzyć się z nauczaniem online, czy jednak nas to ominie.
kaśka

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: kaśka »

Wybór tej szkoły na Wawrze to bardzo dobra opcja, bo zdecydowanie rozszerzony program pozwala dziecku na to, aby osiągnąć dobre wyniki w nauce, co otworzy więcej drzwi na drodze edukacyjnej w przyszłości. Ważne osobiście dla mnie też są te wspomniane programy rozszerzone.
jowiłka

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: jowiłka »

Bardzo ważne jest odpowiednie przedszkole, takie ,które dobrze podchodzi do edukacji dzieci, do zabawy i przede wszystkim by dana placówka miała sporo miejsca. Widziałam, że https://fiqmiku.pl/ , tutaj mają i piękny ogród i ogromne sale zabaw, może wam się spodoba?
haniś992

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: haniś992 »

Jestem przekonana, że każdy chciałby zadbać o odpowiednią edukację dziecka, dlatego myślę, że warto zrobić już na początku drogi edukacji wybierając odpowiednią szkołę podstawową. Ciekawym rozwiązaniem może być wybranie prywatnej szkoły na Wawrze Te Vizja, gdzie zapisać dziecko możecie również do przedszkola dwujęzycznego wcześniej.
empiś92902

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: empiś92902 »

Świetne przedszkole macie na Wawerze i jest to właśnie przedszkole prywatne Te Vizja, które jest przedszkolem dwujęzycznym, więc dziecko od razu uczy się również języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Wydaje mi się, że czesne jest odpowiedniej wielkości. Powinniście sprawdzić sobie tą ofertę.
Awatar użytkownika
Mriolka
Posty: 83
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:18

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Mriolka »

A i przedszkole to też całkiem niegłupi pomysł na biznes, prywatne przedszkole może przynieść wam spory zysk, ale też na pewno będzie dużo większym wyzwaniem niż wiele innych rodzajów biznesów. Ja dalej uczę się niektórych rzeczy, tu nie tylko doba księgowa jest potrzebna. Myślę, że portal https://www.portaloswiatowy.pl/organiza ... .html.html tak samo wam jak i mnie powinien pomóc.
miśka11wp

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: miśka11wp »

bakuś pisze: ↑19 gru 2020, 20:02 Polecam zainteresować się szkołą podstawową Te Vizja w Warszawie. Jest to szkoła z rozszerzonym programem i rozszerzonym językiem angielskim, który stale utrzymywany jest na odpowiednim poziomie przez doświadczonych pedagogów, którzy przekazują wiedzę w odpowiedni sposób. Do tego lista dodatkowych zajęć jest bardzo długa.
Uważam, że dziecko nie powinno mieć zbyt dużej presji a w takich szkołach bywa różnie.
-
Agencja Eventowa
Łucja

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Łucja »

Przed wyborem przedszkola warto zrobić sobie takie rozeznanie. Popytać rodziców, których dzieci chodzą do danej placówki. Wtedy info jest z pierwszej ręki. Ja w ten sposób dowiedziałam się, że najlepsze przedszkole w Piasecznie to Ala i Kot http://www.alaikot.pl/ . Super atmosfera, różnorodne zajęcia, kadra z odpowiednim podejściem i doświadczeniem.
zuzuś

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: zuzuś »

Moje dziecko uczęszcza do prywatnego przedszkola , dodatkowo uczę go w domu pisania , liczenia i czytania. Pomagają mi w tym dodatkowe materiały edukacyjne takie jak " Wesołe szlaczki i literki. Część 2. 4-6 lat " które kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Zwilżoną chusteczką lub gąbką można usunąć szlaczki i rysować je ponownie. To duże ułatwienie dla dzieci uczących się pisać - pozwala rysować i wymazywać szlaczki wiele razy oraz łatwo korygować błędy.
baśka

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: baśka »

Ja kierowałam się opiniami innych i tym, by przedszkole było dwujęzyczne. Bardzo dobre znalazłam w Opolu, jest to Księga Przygód http://ksiegaprzygod.pl/oferta/ . Tam mają żłobek i przedszkole, mój synek poszedł od razu do ich przedszkola, a córcia zaczęła od żłobka. Ceny mają bardzo dobre, opiekuni, przedszkolanki i ludzie, którzy tam pracują są niesamowicie kompetentni i mają super podejście do dzieci, polecam.
Miśu

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Miśu »

My poszliśmy za namową znajomych i wybraliśmy prywatne przedszkole językowe Tequestę. Na chwilę obecną polecamy, placówka zapewnia dzieciakom bezpieczne warunki do nauki - jest regularnie dezynfekowana i ozonowana, a nauczyciele badani. Jeśli chodzi o poziom nauczania to jest on na wysokim poziomie.
TamaraStruś

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: TamaraStruś »

Fakt, wybór odpowiedniego przedszkola to jedna z najważniejszych decyzji jakie będziemy musieli podjąć za nasze dziecko. Dużo będzie się sprowadzało do naszego miejsca zamieszkania ponieważ nie wszędzie znajdziemy placówki oferujące wysoki poziom nauczania. Oczywiście pomijam z miejsca te płatne bo nie każdego na nie stać, a nie zawsze też są lepsze. Naszym zadaniem jest zawsze baczne obesrwowanie naszego dziecka. Szczególnie podczas nauki tak ważnych kwestii jak czytanie czy pisanie. W dzisiejszych czasach widzimy dość często problemy z czytaniem u dzieci co może być w pierwszej chwili niepokojące. Im wcześniej zaczniemy działać, tym szybciej osiągniemy oczekiwane rezultaty. O tym jak pomóc dziecku przechodzącemu przez ten trudny okres czasu znajdziemy tutaj - http://czytamsobie.pl/jak-pomoc-w-nauce ... -dysleksja Nasze wsparcie będzie nieocenione o czym należy zawsze pamiętać.
Zuźia

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Zuźia »

Wybór przedszkola jest bardzo ważny. Dlatego trzeba dobrze sprawdzić, placówkę do której chcecie zapisać dziecko. Jeśli mieszkacie w Warszawie, to koniecznie sprawdźcie tę przedszkole https://fiqmiku.pl/. Mają świetną renomę oraz wiele zajęć dodatkowych, które pozwolą w dziecku budzić talent ;)
luśka5666

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: luśka5666 »

Niepubliczne przedszkole wydawało się w tym wypadku najrozsądniejszym wyborem. Nasz wybór padł na Żyrafkę https://www.zyrafkasieradz.pl/oferta z Sieradza, co okazało się kapitalnym i w pełni trafionym wyborem. Opieka nad dziećmi i zajęcia rozwojowe są tam realizowane niezwykle sprawnie, do tego spędzają czas pośród podobnych do siebie.
jksalłłł

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: jksalłłł »

Dla mnie to było oczywiste, że dziecko musimy wysłać do przedszkola niepublicznego. Celem było to, aby już od najmłodszych lat uczyło się tego co najlepsze z zaufanych i sprawdzonych źródeł, pod okiem wykwalifikowanej kadry. Mogliśmy na to liczyć po zawiązaniu współpracy z https://www.madzikplace.com/zawiszy . Mieszczące się w Katowicach przedszkole całkowicie sprostało naszym wymogom wspomnianym powyżej!
Aśka

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Aśka »

Pomoce dydaktyczne dla przedszkola są bardzo ważnym elementem wyposażenia. Dzięki temu panie przedszkolanki mogą efektywnie pracować z dziećmi nad ich rozwojem ruchowym, społecznym i psychicznym. Wydaje mi się, że warto zwrócić na to uwagę przy wyborze przedszkola dla dziecka.
larwuśka

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: larwuśka »

heluś pisze: ↑18 gru 2020, 23:03 Podpowiedzcie, czym kierujecie się wybierając przedszkole dla Waszego dziecka? Stale się zastanawiam, która opcja będzie najlepsza. Sprawdzam zarówno przedszkola publiczne, jak i prywatne. Może ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się na jej temat?
moj synek ma orzeczenie z ppp wiec szukalam takiego ktore realizuje IPET i znalazlam http://www.alaikot.pl/ a ze ma super opinie to nie zastanawialam sie dlugo
Zuźia

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Zuźia »

Zdecydowanie polecam https://fiqmiku.pl/. Kadra przedszkola to zespół świetnie wykwalifikowanych i przygotowanych do pracy z małymi dziećmi najlepszych pedagogów. Realizując program przedszkola korzystają oni z nowoczesnych metod pedagogiki, ale także sięgają po autorskie pomysły.
HŚCŻ

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: HŚCŻ »

Hejka dziewczyny. Też miałam ten problem, ale znalazłam wyszukiwarkę z dużą bazą, w sumie wszystkiego dla dzieci https://www.dlababelka.pl/firmy/polska/przedszkole Na niej odkryłam w końcu przedszkole, które ma wysoki standard i dba się o maluszki. Możecie tam zobaczyć, bo akurat są namiary na przedszkola z całej Polski.
smartą

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: smartą »

Zawsze staram się tak rozsądnie podpowiedzieć co i jak byłoby najlepsze ale wydaje mi sie, że warto wtedy wziąć pod uwagę https://fiqmiku.pl/ bardzo sympatyczne miejsce, gdzie spokojnie znajdzie dziecko czas dla siebie, czas na naukę i na spotkania z innymi dzieciakami.
Daniel4321ł

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Daniel4321ł »

Zdecydowałem się na wysłanie dziecka do przedszkola https://teczoweabecadlo.pl/przedszkole/ . Moim wymaganiom sprostało to całkowicie, gdyż na miejscu mogliśmy liczyć na przyjazną i twórczą atmosferę. Poziom edukacji stoi w takim miejscu na znacznie wyższym poziomie niż w placówkach publicznych, które są przepełnione.
Jagosława

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Jagosława »

Akurat my z partnerem kierowaliśmy się poleceniami znajomymi, których dzieci są o kilka lat starsze od naszych. To właśnie dzięki nim zdecydowaliśmy się na niepubliczne przedszkole Przedszkolny Raj w Poznaniu: https://www.przedszkolnyraj.net/o-przedszkolu/program i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyboru. Nasze dzieci mogą się tam rozwijać na wielu płaszczyznach, ich kreatywność i pomysłowość są stymulowane, a opiekunowie na bieżąco obserwują ich zachowania. Bardzo cieszę się, że wybraliśmy to miejsce, bo mam pewność, że dzieci dobrze się tam czują i są pod opieką wykwalifikowanych osób, a dla mnie, jako dla mamy, te dwie rzeczy są najważniejsze.
mariolaa

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: mariolaa »

Z tego co widziałam to świetne opinie posiada STARACHOWICE ŻŁOBEK https://norlandiaprzedszkola.pl/starachowice . Jeśli chodzi o panujące tutaj warunki to są one na faktycznie wysokim poziomie, do tego też koszty nie są wcale zbyt wygórowane
Sławomir

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: Sławomir »

Jeżeli szukacie sprawdzonego żłobka lub przedszkola językowego dla swoich dzieci, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę Przedszkole Świat Dziecka . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
damian746

Re: Przedszkole dla dziecka

Post autor: damian746 »

Na stronie https://helpmedi.com.pl/kategoria-produktu/dla-rodziny/ znajdziecie ofertę firmy HelpMedi, która jest producentem najróżniejszych produktów medycznych dla dzieci. Sam korzystam z ich produktów, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
ODPOWIEDZ