Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Stacja diagnostyczna

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: Stacja diagnostyczna »

Stacja kontroli pojazdów Poznań oferuje pełny zakres badań technicznych: okresowe badania techniczne przed pierwszą rejestracją, (w tym pojazdów sprowadzonych zza granicy przed pierwszą rejestracją), okresowe badania techniczne, dodatkowe badania techniczne. Poza obowiązkowymi badaniami technicznymi oferujemy możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem. Na ścieżce diagnostycznej sprawdzamy stan zawieszenie auta, sprawność hamulców, amortyzatorów. Przeprowadzamy oględziny silnika sprawdzając w ten sposób jego szczelność. Przypominamy o przeglądzie rejestracyjnym – za zgodą klienta nasz system wyśle SMS z przypomnieniem o przeglądzie rejestracyjnym na 5 dni przed terminem zbliżającego się badania technicznego. Usługa jest bezpłatna. Oferujemy także: Drobne naprawy, takie jak wymiana żarówki, robimy na miejscu. W przypadku większych napraw (naprawy kompleksowe) posiadamy serwis samochodowy CEL, który mieści się na granicy Skórzewa z Dąbrówką. W Dąbrówce oferujemy usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, w skład której wchodzą m.in. naprawa układów napędowych, paliwowych, jezdnych, kierowniczych, hamulcowych, wydechowych oraz innych elementów. Naprawy samochodów poprzedzamy szczegółową diagnostyką, korzystając z naszej ścieżki diagnostycznej. Diagnosta, mechanik samochodowy ustala przyczynę usterki, konsultuje koszty naprawy z klientem i dokonuje naprawy lub wymiany wadliwego elementu. Zapraszamy serdecznie: Stacja diagnostyczna OSKP Skórzewo
Awatar użytkownika
Helit
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:20

Re: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Post autor: Helit »

Jak będę potrzebować to zapamiętam. Skoro tak sobie wszystko polecamy, to zostawiam namiary na konkretnego mechanika. Serwis Ferrari Poznań to miejsce, które polecam z czystym sumieniem. Kiedy spotyka mnie jakaś usterka, to mój samochód jest starannie naprawiany i już usterka się nie powtarza. Sporo jeżdżę autem, więc mi to odpowiada. W sensie, że auto się mało kiedy psuje. Nie wyobrażam sobie jeździć autobusem, serio!
ODPOWIEDZ