Kosmetyki samochodowe

Wątek dla prawdziwych kinomaniaków. Recenzujemy filmy, polecamy kina, dzielimy się przemyśleniami odnośnie wystąpień aktorów.
Szaśka9

Kosmetyki samochodowe

Post autor: Szaśka9 »

Jak działa niewidzialna wycieraczka na szybach samochodowych? Może stosowaliście kiedyś takie preparaty i możecie powiedzieć nieco więcej na temat ich skuteczności?

Jak działa niewidzialna wycieraczka na szybach samochodowych? Może stosowaliście kiedyś takie preparaty i możecie powiedzieć nieco więcej na temat ich skuteczności?
BenioŻ

Re: Kosmetyki samochodowe

Post autor: BenioŻ »

Ja ostatnio szukałem kogoś kto podejmie się usunięcia rys z lakieru samochodowego. Niestety moje dzieci bawiły się z psem piłką i piesek biegł za piłką wskoczył za nią na maskę samochodu. Niestety jako wiadomo pies ma pazury i zostały na lakierze duże zarysowania. Mój znajomy polecił mi ten punkt https://s-plus.pl/naprawy-innowacyjne/l ... karoserii/ i szybko to zamaskowali.
Józefa

Re: Kosmetyki samochodowe

Post autor: Józefa »

Jeśli potrzebowalibyście nowych wycieraczek do samochodu to polecam serdecznie sprawdzić na katalog wycieraczek do Fiata ta firma ma dobrej jakości, trwałe i wytrzymałe wycieraczki. Można kupić u nich wycieraczki do każdego modelu samochodu na tylną i przednią szybę. Sprawdźcie koniecznie. Polecam.
Amatę

Re: Kosmetyki samochodowe

Post autor: Amatę »

Józefa pisze: ↑16 paź 2021, 15:25 Jeśli potrzebowalibyście nowych wycieraczek do samochodu to polecam serdecznie sprawdzić na katalog wycieraczek do Fiata ta firma ma dobrej jakości, trwałe i wytrzymałe wycieraczki. Można kupić u nich wycieraczki do każdego modelu samochodu na tylną i przednią szybę. Sprawdźcie koniecznie. Polecam.
nie polecam, ale polecam za to boscha
kto dzwonił
boczuk

Re: Kosmetyki samochodowe

Post autor: boczuk »

Gdy chodzi o kosmetyki należy pamiętać, że warto inwestować w produkty dobrej jakości. Lepiej wydać więcej niż później marnować czas i pieniądze na lepszą opcję. Włoska marka Mafra jest gwarancją najwyższej jakości produktów i zadowolenia z wydanych środków.

glutation opinie
Awatar użytkownika
Balita
Posty: 73
Rejestracja: 28 mar 2019, 18:18

Re: Kosmetyki samochodowe

Post autor: Balita »

Jeśli mowa o pielęgnacji naszego samochodu. To warto zajrzeć na https://showcarshine.pl/ Teraz jest promocja mikołajkowa, to raz,a dwa mają naprawde wysokiej klasy produkty do mycia i pielęgnacji samochodów i motocykli.
michal2468

Re: Kosmetyki samochodowe

Post autor: michal2468 »

Koniecznie zobaczcie na ofertę na auto szyby Pruszków jeśli chcecie w swoim samochodzie przyciemnić lub wymienić szybę na nową to koniczynie się o nich zgłoście mają dobrą i atrakcyjna ofertę. Moim zdaniem warto z nimi podjąć współpracę.
ODPOWIEDZ