Wesele pod Warszawą

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Mirela-76
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 20:26

Wesele pod Warszawą

Post autor: Mirela-76 »

Hej! Gdzie pod Warszawą polecacie wyrządzić przyjęcie weselne? Najbardziej atrakcyjna wydaje mi się oferta hotelu i restauracji Borowina. Co sądzicie o tym miejscu? Byliście? Polecacie?
Awatar użytkownika
Alberta_79
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 1:53

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: Alberta_79 »

Według mnie hotel Borowina to świetne miejsce na przyjęcia okolicznościowe, ale i spokojny wypoczynek, bo lokalizacja robi wrażenie. Jest cicho, spokojnie i naprawdę pięknie. No i ta wyśmienita restauracja, można się rozpłynąć:)
błysk

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: błysk »

Grunt to znaleźć dobre miejsce i mieć przy sobie rodzinę. U nas przyjadą wszyscy, kogo tylko byśmy zapragnęli zaprosić. Tylko muszę sie dowiedzieć, czy w tym czasie pandemii ślub konkordatowy jest w ogóle możliwy. W kościele, po znajomości już mamy wszystko załatwione. Nie mówię, że wesele będzie duże, ale kilka osób na pewno.
Martuś

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: Martuś »

Jeśli będziecie szukać w Warszawie lub okolicy salonu urody dla panny młodej to obecnie warto wybrać mobilny salon. Przynajmniej jest pewność, że ich nie zamkną przez obostrzenia, nie trzeba nigdzie jeździć, bo sami przyjadą. U siebie korzystałam z https://wellmetime.com/slub i bardzo byłam zadowolona z efektów.
Paweł

Re: Wesele pod Warszawą

Post autor: Paweł »

Organizując wesele w Warszawie i okolicy dobrze sobie zanotować numer kontaktowy do firmy MedycznyDetox, która pomaga w przypadkach dużego zatrucia alkoholowego, o co nie trudno na weselach. Raz zamówiliśmy koledze, który był ledwo żywy i faktycznie bardzo szybko wrócił do siebie.
ODPOWIEDZ