Producent części do obrabiarek CNC

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Bazyli1984
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 6:40

Producent części do obrabiarek CNC

Post autor: Bazyli1984 »

Jesteście w stanie polecić mi jakichś sprawdzonych producentów części do obrabiarek CNC? Słyszałem, że całkiem opłaca się kupować takie podzespoły w sklep.fatpol.pl. Wiecie coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Łazarz-94
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2021, 23:03

Re: Producent części do obrabiarek CNC

Post autor: Łazarz-94 »

Tak naprawdę masę rzeczy już kupiłem od tego producenta i dosłownie zawsze byłem zadowolony. Nieważne czy zamawiasz uchwyty narzędziowe tokarskie, czy inne produkty, zawsze jakość jest bez wad. Polecam gorąco.
pła

Re: Producent części do obrabiarek CNC

Post autor: pła »

Z uwagi na to, że precyzyjna obróbka metali jest niezwykle skomplikowana, proponowałbym zlecić ją profesjonalnej firmie, która dysponuje odpowiednimi narzędziami. Ja potrzebowałem firmy do cięcia laserowego blach i skorzystałem z usług: http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ - jestem naprawdę bardzo zadowolony i polecam i wam skorzystać.
Awatar użytkownika
baranek
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:57

Re: Producent części do obrabiarek CNC

Post autor: baranek »

Akurat ja z takich usług korzystam dość rzadką i bardziej zależy mi na samym cięciu wodą. Jestem zdania, że właśnie bardzo fajną sprawą jest usługa od https://powerrubber.com/ciecie-woda/ gdyż już nie raz miałem okazję korzystać właśnie z cięcia wodą od nich. Wszystkie elementy są przede wszystkim precyzyjne.
ODPOWIEDZ