najlepsze naturalne terapie

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
alfreda1998
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, 4:06

najlepsze naturalne terapie

Post autor: alfreda1998 »

O jakich naturalnych terapiach słyszeliście, że faktycznie działają? Pytam tak z ciekawości, ale nie wykluczam, że może którąś z nich u siebie zastosuję. Przede wszystkim chyba ciekawi mnie naturalna terapia magnetyczna. Naprawdę nie wiedziałam, że dzięki niej można pozbyć się bólu kręgosłupa czy migreny, a dla mnie to brzmi jak skuteczne leczenie. Co wy na to?
kafar
Posty: 199
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: najlepsze naturalne terapie

Post autor: kafar »

A ja czytałam na przykład o przezczaszkowej stymulacji prądem, to metoda leczenia stosowana i zalecana między innymi w terapii fibromialgii https://sensusmed.pl/oferta/przezczaszk ... romialgii/ . Daje naprawdę dobre efekty leczenia u osób gdzie inne stosowane metody były nieskuteczne. Dzięki tej metodzie można podnieść komfort życia i funkcjonować bez bólu.
Michal28928

Re: najlepsze naturalne terapie

Post autor: Michal28928 »

Naturalnych terapii znajdzie się trochę, ale która będzie najlepsza, to już zależy od indywidualnych potrzeb. Warto zapoznać się bliżej z tematem, co na pewno pozwoli na lepszy wybór. Jeśli szukacie źródła profesjonalnej wiedzy na temat terapii naturą, czy ekoterapii, to z pewnością polecam https://naturallybalanced.org/ gdzie znajdziecie bardzo wartościowe teksty, o ekoterapii i jej modelach, a także inne, które są równie przydatne w tym temacie.
ODPOWIEDZ