Materace kokosowe

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
gustaw
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 23:30

Materace kokosowe

Post autor: gustaw »

Słyszeliście o materacach na bazie maty kokosowej? Ma je w ofercie sklep alvare.pl. Ponoć są idealne dla osób, którym lepiej śpi się na twardych powierzchniach. Testowaliście? Polecacie?
Awatar użytkownika
Zwinisław_62
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:06

Re: Materace kokosowe

Post autor: Zwinisław_62 »

To idealny materac dla mnie. Mam go już od dawna i nie wyobrażam sobie zmienić na inny. Sklep alvare.pl oferuje naprawdę porządnej jakości materace w rozsądnych cenach, więc polecam robić tam zakupy.
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Materace kokosowe

Post autor: eweran »

Materace można teraz różnego rodzaju wybrać, według własnych potrzeb. Dla maluszków wybór odpowiedniego materaca jest naprawdę ważny. Moja znajoma bardzo chwaliła materac lateksowy z materacyk.pl , że dla maluszków jest idealny. Bezpieczny, antyalergiczny, dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa odpowiedni.
Awatar użytkownika
Internetowa
Posty: 226
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Re: Materace kokosowe

Post autor: Internetowa »

a przegladaliscie juz ofertę tego sklepu internetowego https://sypialniaplus.pl/ ? oni dzialaja w tej branzy od wielu lat i znaja sie na dobrych materacach. Sama mam od nich kilka modeli i faktycznie dopasowuja sie do ksztaltu ciala oraz niweluja skutki wad kregoslupa - mam na mysli zwlaszcza te ortopedyczne.Są świetne no i kupilam je w dobrej cenie
ODPOWIEDZ